Please support our Reporters
 


Player Stats
Position Rankings
EPA Top 5 Players

EPA Statewide Scoreboard
 
 

Statewide Total Points scored thru September 6th, 2021

Written by: on Monday, September 6th, 2021. Follow David Mika on Twitter.

 

Class

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 1

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 2

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 3

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 4

AAAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 5

AAA     AA     A

District 6

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 7

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 8

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AA

District 9

AAAA     AAA     AA     A

District 10

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 11

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 12

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

Non-PIAA

AAAAA     AAAA     AAA     AA    A

Team Class District Points
Steelton-Highspire Steamrollers A D3 138
Farrell Steelers AA D10 124
Central Valley Warriors AAA D7 120
Leechburg Blue Devils A D7 112
Boiling Springs Bubblers AAA D3 104
Danville Ironmen AAA D4 104
Mount Pleasant Area Vikings AAA D7 103
North Catholic Trojans AAA D7 103
Richland Township Rams AA D6 103
Washington Little Prexies AA D7 102
Sto-Rox Vikings AA D7 101
Canton Area Warriors A D4 100
Nazareth Area Blue Eagles AAAAAA D11 100
North Penn Knights AAAAAA D1 100
Notre Dame GP Crusaders AAA D11 100
Bedford Bisons AAA D5 99
Cathedral Prep Ramblers AAAAA D10 98
Scranton Prep Cavaliers AAA D2 98
Armstrong Riverhawks AAAA D7 97
Easton Area Red Rovers AAAAAA D11 97
Governor Mifflin Mustangs AAAAA D3 97
Union/AC Valley Falcon Knights A D9 97
Waynesburg Central Raiders AA D7 97
Carmichaels Mighty Mikes A D7 96
Garnet Valley Jaguars AAAAAA D1 96
Avonworth Antelopes AAA D7 95
Meadville Bulldogs AAAA D10 95
Conneaut (OH) Spartans AAA D10 94
Hamburg Hawks AAA D3 94
Pope John Paul II Golden Panthers AAAA D1 94
Wilson Area Warriors AAAA D11 94
Hampton Talbots AAAA D7 92
Spring-Ford Rams AAAAAA D1 92
Windber Ramblers AA D5 92
Haverford High Fords AAAAAA D1 91
Whitehall Zephyrs AAAAA D11 91
Cedar Crest Falcons AAAAAA D3 90
Strath Haven Panthers AAAAA D1 90
Wallenpaupack Buckhorns AAAA D2 90
Bangor Slaters AAAA D11 89
Cedar Cliff Colts AAAAA D3 89
Greater Latrobe Wildcats AAAAA D7 89
Northwestern Wildcats AA D10 89
Central (6) Scarlet Dragons AAA D6 87
Milton Area Black Panthers AAA D4 87
Mount Union Area Trojans AA D6 86
North Hills Indians AAAAA D7 86
Academy Park Knights AAAAA D1 84
Chestnut Ridge Lions AA D5 84
Exeter Township Eagles AAAAA D3 84
Quakertown Community Panthers AAAAAA D1 84
Smethport Area Hubbers A D9 84
Southern Columbia Tigers AA D4 84
Mid Valley Spartans AAA D2 83
Montoursville Warriors AAA D4 83
Wyomissing Area Spartans AAA D3 83
Wyalusing Area Rams AA D4 82
South Western Mustangs AAAAA D3 81
Upper Dublin Cardinals AAAAA D1 81
Penn-Trafford Warriors AAAAA D7 80
Portage Area Mustangs A D6 80
Union Area Scotties A D7 80
Muncy Indians A D4 79
Redbank Valley Bulldogs A D9 79
Fairview Tigers AAA D10 78
Karns City Gremlins AA D9 77
Laurel Spartans AA D7 77
South Fayette Lions AAAAA D7 77
Wyoming Valley West Spartans AAAAA D2 77
Carlisle Thundering Herd AAAAAA D3 76
Lower Merion Aces AAAAAA D1 76
Loyalsock Township Lancers AAA D4 76
Northwestern Lehigh Tigers AAAA D11 76
Northwest Area Rangers AA D4 75
Nativity BVM Green Wave A D11 74
McDowell Trojans AAAAAA D10 73
Moon Area Tigers AAAAA D7 73
Northern Lehigh Bulldogs AA D11 73
Northern York Polar Bears AAAA D3 73
Slippery Rock Rockets AAA D10 73
West Perry Mustangs AAA D3 73
Glendale Vikings A D6 72
Laurel Highlands Mustangs AAAA D7 72
State College Area Little Lions AAAAAA D6 72
Bishop Canevin Crusaders A D7 71
Coatesville Red Raiders AAAAAA D1 70
Kennett Blue Demons AAAAA D1 70
Ephrata Mountaineers AAAAA D3 69
Neshannock Lancers AA D7 69
Plymouth-Whitemarsh Colonials AAAAA D1 69
Valley View Cougars AAAA D2 69
Bellwood-Antis Blue Devils AA D6 68
Berks Catholic Saints AAAA D3 68
Highlands Golden Rams AAAA D7 68
Lakeland Chiefs AAA D2 68
Lehighton Indians AAAA D11 68
Marion Center Stingers AA D6 68
Old Forge Blue Devils A D2 68
Souderton Area Indians AAAAAA D1 68
Southmoreland Scotties AAA D7 68
Tri-Valley Bulldogs A D11 68
Bensalem Owls AAAAAA D1 67
Bishop McCort Crushers A D6 67
Waynesboro Indians AAAAA D3 67
Blackhawk Cougars AAAA D7 66
Keystone Oaks Golden Eagles AAA D7 66
McGuffey Highlanders AA D7 66
Octorara Area Braves AAAA D3 66
Peters Township Indians AAAAA D7 66
Ridgway/Johnsonburg Elkers AA D9 66
Springfield-Montco Spartans AAAA D1 66
Warwick Warriors AAAAA D3 66
Wyoming Area Warriors AAA D2 66
Archbishop Wood Vikings AAAAAA D12 65
Sayre Redskins AA D4 65
Wilkes-Barre Wolfpack AAAAAA D2 65
Columbia Crimson Tide AA D3 64
Emmaus Hornets AAAAAA D11 64
Grove City Eagles AAA D10 64
Jersey Shore Bulldogs AAAA D4 64
Milton Hershey Spartans AAAA D3 64
Mount Lebanon Blue Devils AAAAAA D7 64
Perkiomen Valley Vikings AAAAAA D1 64
Port Allegany Gators A D9 64
Cocalico Eagles AAAA D3 63
East Stroudsburg South Cavaliers AAAAA D11 63
Father Judge Crusaders AAAAA D12 63
Sharon Tigers AAA D10 63
Spring Grove Rockets AAAAA D3 63
Bishop Guilfoyle Marauders A D6 62
Central Dauphin Rams AAAAAA D3 62
Dallastown Wildcats AAAAAA D3 62
Eisenhower Knights A D10 62
Manheim Township Blue Streaks AAAAAA D3 62
Mapletown Maples A D7 62
Mount Carmel Area Red Tornadoes AA D4 62
Reading Knights AAAAAA D3 62
Shaler Area Titans AAAAA D7 62
Holy Cross Crusaders A D2 61
New Castle Red Hurricanes AAAA D7 61
Purchase Line Red Dragons A D6 61
Bethlehem Freedom Patriots AAAAAA D11 60
Chester Clippers AAAAA D1 60
Palmerton Area Blue Bombers AA D11 60
Springdale Dynamos A D7 60
Upper Dauphin Trojans AA D3 60
William Penn (3) Bearcats AAAAAA D3 60
Conrad Weiser Scouts AAAA D3 59
Warren Area Dragons AAAA D10 59
Camp Hill Lions AA D3 58
Indiana Little Indians AAAA D7 58
James Buchanan Rockets AAAA D3 58
Keystone Panthers A D9 58
Bristol Warriors A D1 57
Brookville Raiders AA D9 57
Central Bucks East Patriots AAAAAA D1 57
Harrisburg Cougars AAAAAA D3 57
Oxford Area Hornets AAAAA D1 57
Radnor Raiders AAAAA D1 57
Springfield-Delco Cougars AAAAA D1 57
Williamsport Millionaires AAAAAA D4 57
Central York Panthers AAAAAA D3 56
Conemaugh Township Indians A D5 56
Downingtown East Cougars AAAAAA D1 56
Forest Hills Rangers AA D6 56
Harbor Creek Huskies AAAA D10 56
Lakeview Sailors AA D10 56
Unionville Longhorns AAAAA D1 56
Bishop McDevitt Crusaders AAAA D3 55
Bishop Shanahan Eagles AAAA D1 55
Canon-McMillan Big Macs AAAAAA D7 55
Central Bucks South Titans AAAAAA D1 55
Franklin Regional Panthers AAAAA D7 55
McKeesport Area Tigers AAAA D7 55
Tamaqua Area Blue Raiders AAA D11 55
Carbondale Area Chargers AAA D2 54
East Allegheny Wildcats AAA D7 54
Fairfield Knights A D3 54
North Schuylkill Spartans AAA D11 54
Penn Cambria Panthers AAA D6 54
Penns Valley Rams AA D6 54
Pittsburgh Central Catholic Vikings AAAAAA D7 54
Pleasant Valley Bears AAAAAA D11 54
Serra Catholic Eagles AA D7 54
Upper Moreland Golden Bears AAAA D1 54
Allentown Central Catholic Vikings AAAA D11 53
Great Valley Patriots AAAAA D1 53
Lampeter-Strasburg Pioneers AAAA D3 53
Cambria Heights Highlanders AA D6 52
Fleetwood Tigers AAAAA D3 52
Juniata Valley Hornets A D6 52
Methacton Warriors AAAAAA D1 52
Altoona Area Mountain Lions AAAAAA D6 51
Conwell-Egan Catholic Eagles AA D12 51
Fort Cherry Rangers A D7 51
Kutztown Cougars AAAA D3 51
North Star Cougars AA D5 51
Ridley Green Raiders AAAAAA D1 51
Saucon Valley Panthers AAAA D11 51
Upper Saint Clair Panthers AAAAA D7 51
Cameron County Red Raiders A D9 50
Conestoga Valley Buckskins AAAAA D3 50
Frankford Pioneers AAAAA D12 50
Greensburg-Salem Golden Lions AAAA D7 50
John Bartram Maroon Wave AAAA D12 50
Mastery North Charter Pumas AAAAA D12 50
Northampton Konkrete Kids AAAAAA D11 50
Oil City Oilers AAAA D10 50
Shady Side Academy Indians AA D7 50
West Shamokin Wolves A D6 50
Wilmington Area Greyhounds AA D10 50
Belle Vernon Area Leopards AAAA D7 49
Central Dauphin East Panthers AAAAAA D3 49
Greenville Trojans AA D10 49
Kennard-Dale Rams AAAA D3 49
Manheim Central Barons AAAAA D3 49
Red Lion Area Lions AAAAA D3 49
River Valley Panthers A D6 49
Big Spring Bulldogs AAAA D3 48
Catasauqua Rough Riders AA D11 48
Clearfield Area Bisons AAA D9 48
Germantown Academy Patriots AA Non-PIAA 48
Gettysburg Warriors AAAAA D3 48
Hanover (3) Nighthawks AAA D3 48
Newport Buffaloes AA D3 48
Our Lady of the Sacred Heart Chargers A D7 48
Owen J. Roberts Wildcats AAAAAA D1 48
Solanco Golden Mules AAAAA D3 48
South Williamsport Mounties AA D4 48
Berlin-Brothersvalley Mountaineers AA D5 47
Brockway Rovers AA D9 47
Central Mountain Wildcats AAAAA D6 47
Garden Spot Spartans AAAA D3 47
Montgomery Red Raiders A D4 47
New Brighton Lions AA D7 47
North Allegheny Tigers AAAAAA D7 47
Upper Perkiomen Indians AAAAA D1 47
West Chester Henderson Warriors AAAAA D1 47
Western Wayne Wildcats AAA D2 47
Halifax Wildcats A D3 46
Homer-Center Wildcats A D6 46
Ligonier Valley Rams AA D7 46
Simon Gratz Bulldogs AAAAA D12 46
Twin Valley Raiders AAAAA D3 46
Beaver Falls Tigers AA D7 45
Kiski Area Cavaliers AAAAA D7 45
Mercer Area Mustangs A D10 45
Norwin Knights AAAAAA D7 45
Seneca Valley Raiders AAAAAA D7 45
Athens Wildcats AAA D4 44
Blue Mountain Eagles AAAA D11 44
Eastern York Golden Knights AAAA D3 44
Stroudsburg Mounties AAAAAA D11 44
Boyertown Bears AAAAAA D1 43
Curwensville Area Golden Tide A D9 43
Hempfield (7) Spartans AAAAAA D7 43
North Pocono Trojans AAAA D2 43
West Allegheny Indians AAAAA D7 43
Central Bucks West Bucks AAAAAA D1 42
Dallas Mountaineers AAAA D2 42
East Pennsboro Panthers AAAA D3 42
Freeport Yellowjackets AAA D7 42
Gateway Gators AAAAA D7 42
George School Cougars AAA Non-PIAA 42
Hickory Hornets AAA D10 42
Holy Redeemer Royals AAA D2 42
Lackawanna Trail Lions AA D2 42
Pennridge Rams AAAAAA D1 42
Red Land Patriots AAAAA D3 42
Pine-Richland Rams AAAAA D7 41
Shippensburg Area Greyhounds AAAAA D3 41
Susquehanna Community Sabers AA D2 41
Wilson West Lawn Bulldogs AAAAAA D3 41
Albert Gallatin Colonials AAAA D7 40
General McLane Lancers AAAA D10 40
Reynolds Raiders A D10 40
Ringgold Rams AAAA D7 40
Shamokin Indians AAAA D4 40
St. Joseph’s Prep Hawks AAAAAA D12 40
West Branch Warriors A D6 40
Aliquippa Quips AAAA D7 39
Brentwood Spartans AA D7 39
Coudersport Falcons A D9 39
Greater Johnstown Trojans AAAA D6 39
Pottsgrove Falcons AAAA D1 39
Avon Grove Red Devils AAAAAA D1 38
Springside Chestnut Hill Academy Blue Devils AAA Non-PIAA 38
Wellsboro Hornets AA D4 38
Westinghouse Bulldogs AA D8 38
Council Rock North Indians AAAAAA D1 37
Jim Thorpe Area Olympians AAA D11 37
Saint Marys Flying Dutch AAA D9 37
California Trojans A D7 36
Executive Education Academy Charter School Raptors AA D11 36
Northgate Flames A D7 36
Susquehannock Warriors AAAA D3 36
Tunkhannock Tigers AAAA D2 36
Upper Merion Vikings AAAAA D1 36
Abington Heights Comets AAAAA D2 35
Bethel Park Blackhawks AAAAA D7 35
Chartiers Valley Colts AAAA D7 35
Donegal Indians AAAA D3 35
Greencastle-Antrim Blue Devils AAAA D3 35
Maplewood Tigers A D10 35
Mifflinburg Wildcats AAAA D4 35
North Penn/Mansfield Panthers AAA D4 35
Trinity Shamrocks AA D3 35
West Mifflin Titans AAAA D7 35
William Penn Charter Quakers AA Non-PIAA 35
Claysburg-Kimmel Bulldogs A D6 34
J.P. McCaskey Red Tornado AAAAAA D3 34
Mohawk Area Warriors AA D7 34
Perry Traditional Academy Commodores AA D8 34
Schuylkill Haven Hurricanes AA D11 34
Trinity (7) Hillers AAAA D7 34
West York Bulldogs AAAA D3 34
Western Beaver Golden Beavers AA D7 34
Beaver Area Bobcats AAAA D7 33
Connellsville Falcons AAAAA D7 33
Elk County Catholic Crusaders A D9 33
Archbishop Ryan Raiders AAAA D12 32
Belmont Charter School Tigers A D12 32
Lower Moreland Lions AAAA D1 32
Pottstown Area Trojans AAAA D1 32
Southern Huntingdon Rockets AA D6 32
Williams Valley Vikings A D11 32
Bethlehem Liberty Hurricanes AAAAAA D11 31
Conestoga Pioneers AAAAAA D1 31
Hollidaysburg Golden Tigers AAAAA D6 31
La Salle College HS Explorers AAAAAA D12 31
Bonner-Prendie Friars AAAA D12 30
Cambridge Springs Blue Devils A D10 30
Hanover Area Hawkeyes AAA D2 30
Kennedy Catholic Golden Eagles A D10 30
Dover Area Eagles AAAAA D3 29
Northeastern Bobcats AAAAA D3 29
Pen Argyl Green Knights AA D11 29
Plum Mustangs AAAA D7 29
Bethlehem Catholic Golden Hawks AAAA D11 28
Hazleton Area Cougars AAAAAA D2 28
Hempfield (3) Black Knights AAAAAA D3 28
Mechanicsburg Wildcats AAAAA D3 28
Neumann-Goretti Saints AAA D12 28
New Oxford Colonials AAAAA D3 28
Tussey Mountain Titians A D5 28
Westmont Hilltop Hilltoppers AAA D6 28
York Suburban Trojans AAAAA D3 28
Abington Galloping Ghosts AAAAAA D1 27
Chartiers-Houston Buccaneers AA D7 27
Episcopal Academy Churchmen AAA Non-PIAA 27
Hughesville Spartans AA D4 27
Kane Area Wolves AA D9 27
Lake-Lehman Black Knights AAA D2 27
Marple-Newtown Tigers AAAAA D1 27
Minersville Area Battlin’ Miners AA D11 27
Muhlenberg Muhls AAAAA D3 27
Norristown Eagles AAAAAA D1 27
Northern Cambria Colts AA D6 27
Philipsburg-Osceola Mounties AA D6 27
Rochester Rams A D7 27
Scranton Knights AAAAAA D2 27
Bucktail Bucks A D4 26
Cowanesque Valley Indians AAA D4 26
Elizabeth-Forward Warriors AAA D7 26
Freedom Bulldogs AA D7 26
Honesdale Hornets AAAA D2 26
Imhotep Charter School Panthers AAAAA D12 26
Juniata Indians AAAA D6 26
Pottsville Area Crimson Tide AAAA D11 26
Tyrone Golden Eagles AAA D6 26
Union City Area Bears A D10 26
Woodland Hills Wolverines AAAAA D7 26
Bradford Area Owls AAAA D9 25
Roman Catholic Cahillites AAAAAA D12 25
Titusville Rockets AAA D10 25
Daniel Boone Blazers AAAAA D3 24
Delaware Valley Warriors AAAAAA D2 24
Girard Yellowjackets AAA D10 24
Parkland Trojans AAAAAA D11 24
Sun Valley/Northley Vanguards AAAAA D1 24
William Allen Canaries AAAAAA D11 24
Wissahickon Trojans AAAAA D1 24
York Catholic Fighting Irish AA D3 24
Apollo-Ridge Vikings AA D7 22
Bellefonte Red Raiders AAAA D6 22
Cochranton Cardinals A D10 22
Crestwood Comets AAAA D2 22
Lebanon Cedars AAAAA D3 22
Summit Academy Knights AA D7 22
Susquenita Blackhawks AA D3 22
Brashear Bulls AAAAA D8 21
Central Cambria Red Devils AA D6 21
Central Columbia Blue Jays AA D4 21
Cheltenham Panthers AAAAA D1 21
Delone Catholic Squires A D3 21
ELCO Raiders AAAA D3 21
Elizabethtown Area Bears AAAAA D3 21
Lancaster Catholic Crusaders AAA D3 21
Lansdale Catholic Crusaders AAA D12 21
Littlestown Thunderbolts AAA D3 21
Meyersdale Area Red Raiders A D5 21
Palmyra Cougars AAAAA D3 21
Pine Grove Area Cardinals AAA D11 21
Riverside (2) Vikings AA D2 21
Shenango Wildcats A D7 21
Somerset Area Golden Eagles AAA D5 21
Southern Lehigh Spartans AAAAA D11 21
Thomas Jefferson Jaguars AAAA D7 21
USO Margaret Milliones AAAA D8 21
Bald Eagle Area Eagles AA D6 20
Bentworth Bearcats A D7 20
Blacklick Valley Vikings A D6 20
Burgettstown Blue Devils A D7 20
Downingtown West Whippets AAAAAA D1 20
North East Grapepickers AAA D10 20
Pequea Valley Braves AAA D3 20
Susquehanna Township Indians AAA D3 20
West Greene Pioneers A D7 20
York County School of Technology Spartans AAAAAA D3 20
Northern Lebanon Vikings AAA D3 19
South Side Area Rams AA D7 19
Conneaut Eagles AAAA D10 18
Deer Lakes Lancers AAA D7 18
Northeast Vikings AAAAAA D12 18
Fort LeBoeuf Bison AAA D10 17
Greensburg Central Catholic Centurions A D7 17
Penncrest Lions AAAAA D1 17
Sharpsville Blue Devils AA D10 17
Avella Area Eagles A D7 16
Chambersburg Trojans AAAAAA D3 16
Jefferson-Morgan Rockets A D7 16
Penn Manor Comets AAAAAA D3 16
Chichester Eagles AAAA D1 15
Conemaugh Valley Blue Jays A D6 15
Huntingdon Area Bearcats AAA D6 15
Monessen Greyhounds A D7 15
Penns Manor Comets A D6 15
Ambridge Bridgers AAA D7 14
Annville-Cleona Dutchmen AAA D3 14
Archbishop Carroll Patriots AAA D12 14
Berwick Area Bulldogs AAAA D2 14
Bloomsburg Panthers AA D4 14
Burrell Buccaneers AAA D7 14
Council Rock South Golden Hawks AAAAAA D1 14
Derry Area Trojans AAA D7 14
DuBois Area Beavers AAAA D9 14
Franklin Knights AAAA D10 14
Harriton Fighting Rams AAAAA D1 14
Interboro Bucaneers AAAAA D1 14
Knoch Knights AAAA D7 14
Lower Dauphin Falcons AAAAA D3 14
Morrisville Bulldogs A D1 14
Moshannon Valley Black Knights A D6 14
Neshaminy Redskins AAAAAA D1 14
Salisbury Falcons AAA D11 14
Shenandoah Valley Blue Devils AA D11 14
Steel Valley Ironmen AA D7 14
Taylor Allderdice Dragons AAAAAA D8 14
Vaux (Big Picture Philly) Cougars A D12 14
Warrior Run Defenders AA D4 14
William Tennent Panthers AAAAAA D1 14
Everett Warriors AA D5 13
Fox Chapel Foxes AAAAA D7 13
Louis E. Dieruff Huskies AAAAAA D11 13
Midd-West Mustangs AAA D4 13
Montour Spartans AAAA D7 13
Pittston Area Patriots AAAA D2 13
Riverside (7) Panthers AA D7 13
Schuylkill Valley Panthers AAA D3 13
Shikellamy Braves AAAA D4 13
Clairton Bears A D7 12
Imani Christian Academy Saints A D7 12
Riverview Raiders A D7 12
Seneca Bobcats AA D10 12
Troy Area Trojans AA D4 12
West Catholic Burrs AA D12 12
Cumberland Valley Eagles AAAAAA D3 10
Lewisburg Green Dragons AAAA D4 10
Dunmore Bucks AA D2 9
Greater Nanticoke Trojans AAA D2 9
Harry S. Truman Tigers AAAAAA D1 9
Towanda Black Knights AA D4 9
Boys Latin Charter School Warriors AAAA D12 8
Penn Wood Patriots AAAAAA D1 8
Punxsutawney Chucks AAA D9 8
United Lions A D6 8
Academy of the New Church Lions A Non-PIAA 7
Baldwin Highlanders AAAAAA D7 7
Butler Golden Tornado AAAAAA D10 7
Cardinal O’Hara Lions AAAA D12 7
Central Clarion Wildcats AA D9 7
Charleroi Cougars AA D7 7
Cornell Raiders A D7 7
Haverford School Fords AAAA Non-PIAA 7
Iroquois Braves A D10 7
Malvern Prep Friars AAAAA Non-PIAA 7
Middletown Area Blue Raiders AAA D3 7
Northern Bedford Panthers A D5 7
Penn Hills Indians AAAAA D7 7
Selinsgrove Seals AAAA D4 7
Seton-LaSalle Rebels AA D7 7
South Allegheny Gladiators AAA D7 7
West Chester East Vikings AAAAA D1 7
West Chester Rustin Golden Knights AAAAA D1 7
Carlynton Cougars AA D7 6
Carrick Raiders AAAA D8 6
Columbia-Montour Vo-Tech Rams AAAA D4 6
Erie HS Royals AAAAAA D10 6
Line Mountain Eagles AA D4 6
Marian Catholic Colts A D11 6
Mars Area Planets AAAA D7 6
Mifflin County Huskies AAAAAA D6 6
Moniteau Warriors AA D9 6
Otto-Eldred Terrors A D9 6
Phoenixville Phantoms AAAAA D1 6
Pocono Mountain East Cardinals AAAAA D11 6
Pocono Mountain West Panthers AAAAAA D11 6
Quaker Valley Quakers AAA D7 6
Sheffield Area Wolverines A D9 6
Upper Darby Royals AAAAAA D1 6
Valley Vikings AAA D7 6
West Philadelphia Speedboys AAAA D12 6
West Scranton Invaders AAAA D2 6
Bermudian Springs Eagles AAA D3 0
Bethlehem-Center Bulldogs AA D7 0
Biglerville Canners AAA D3 0
Brownsville Falcons AAA D7 0
Corry Area Beavers AAA D10 0
East Stroudsburg North Timberwolves AAAA D11 0
Ellwood City Wolverines AA D7 0
Frazier Commodores AA D7 0
George Washington Eagles AAAAAA D12 0
Hatboro-Horsham Hatters AAAAA D1 0
Hershey Trojans AAAAA D3 0
Hopewell Vikings AAA D7 0
Jeannette Jayhawks A D7 0
Mahanoy Area Golden Bears A D11 0
Montrose Area Meteors AAAA D2 0
New Hope Solebury Lions AAA D1 0
Olney Charter Trojans AAAAAA D12 0
Palisades Pirates AA D11 0
Pennsbury Falcons AAAAAA D1 0
Philadelphia Central Lancers AAAAAA D12 0
Saegertown Panthers A D10 0
School of the Future AAAA D12 0
South Park Eagles AAA D7 0
Uniontown Red Raiders AAAA D7 0
Yough Cougars AAA D7 0

Follow EasternPAFootball.com on Twitter @EPAFootball


Leave a Reply



David
The Funding Zone
Small Player - Big Player