Please support our Reporters
 


Player Stats
Position Rankings
EPA Top 5 Players

EPA Statewide Scoreboard
 
 

Statewide Total Points Allowed thru September 6th, 2021

Written by: on Wednesday, September 8th, 2021. Follow David Mika on Twitter.

 

Class

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 1

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 2

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 3

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 4

AAAAAA      AAAA     AAA     AA     A

District 5

AAA     AA     A

District 6

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 7

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 8

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AA

District 9

AAAA     AAA     AA     A

District 10

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 11

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 12

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

Non-PIAA

AAAAA     AAAA     AAA     AA    

Team Class District Points
Albert Gallatin Colonials AAAA D7 0
Beaver Area Bobcats AAAA D7 0
Bishop Canevin Crusaders A D7 0
Burgettstown Blue Devils A D7 0
California Trojans A D7 0
Cochranton Cardinals A D10 0
Farrell Steelers AA D10 0
Frankford Pioneers AAAAA D12 0
John Bartram Maroon Wave AAAA D12 0
Keystone Oaks Golden Eagles AAA D7 0
New Oxford Colonials AAAAA D3 0
North Catholic Trojans AAA D7 0
Perry Traditional Academy Commodores AA D8 0
Pleasant Valley Bears AAAAAA D11 0
Southern Columbia Tigers AA D4 0
Spring-Ford Rams AAAAAA D1 0
St. Joseph’s Prep Hawks AAAAAA D12 0
Westinghouse Bulldogs AA D8 0
Wilmington Area Greyhounds AA D10 0
Juniata Indians AAAA D6 3
Susquenita Blackhawks AA D3 3
Archbishop Wood Vikings AAAAAA D12 6
Cathedral Prep Ramblers AAAAA D10 6
Chartiers-Houston Buccaneers AA D7 6
Chester Clippers AAAAA D1 6
ELCO Raiders AAAA D3 6
Emmaus Hornets AAAAAA D11 6
Highlands Golden Rams AAAA D7 6
Nazareth Area Blue Eagles AAAAAA D11 6
Northwestern Wildcats AA D10 6
Steelton-Highspire Steamrollers A D3 6
Wallenpaupack Buckhorns AAAA D2 6
Academy Park Knights AAAAA D1 7
Bangor Slaters AAAA D11 7
Canton Area Warriors A D4 7
Clearfield Area Bisons AAA D9 7
Fairview Tigers AAA D10 7
Jersey Shore Bulldogs AAAA D4 7
La Salle College HS Explorers AAAAAA D12 7
Manheim Central Barons AAAAA D3 7
Peters Township Indians AAAAA D7 7
Sto-Rox Vikings AA D7 7
Tri-Valley Bulldogs A D11 7
Upper Dublin Cardinals AAAAA D1 7
Washington Little Prexies AA D7 7
Woodland Hills Wolverines AAAAA D7 7
York Catholic Fighting Irish AA D3 7
Boiling Springs Bubblers AAA D3 8
Imani Christian Academy Saints A D7 8
Neshannock Lancers AA D7 8
River Valley Panthers A D6 8
West Shamokin Wolves A D6 8
Western Wayne Wildcats AAA D2 8
William Penn Charter Quakers AA Non-PIAA 8
Bishop Shanahan Eagles AAAA D1 9
Chichester Eagles AAAA D1 9
Malvern Prep Friars AAAAA Non-PIAA 10
Episcopal Academy Churchmen AAA Non-PIAA 12
Ringgold Rams AAAA D7 12
Steel Valley Ironmen AA D7 12
Bonner-Prendie Friars AAAA D12 13
Brookville Raiders AA D9 13
Danville Ironmen AAA D4 13
Hampton Talbots AAAA D7 13
Haverford School Fords AAAA Non-PIAA 13
Juniata Valley Hornets A D6 13
Marion Center Stingers AA D6 13
McKeesport Area Tigers AAAA D7 13
Mount Lebanon Blue Devils AAAAAA D7 13
Ridgway/Johnsonburg Elkers AA D9 13
Allentown Central Catholic Vikings AAAA D11 14
Avonworth Antelopes AAA D7 14
Belle Vernon Area Leopards AAAA D7 14
Bristol Warriors A D1 14
Cambria Heights Highlanders AA D6 14
Camp Hill Lions AA D3 14
Carlisle Thundering Herd AAAAAA D3 14
Cedar Crest Falcons AAAAAA D3 14
Clairton Bears A D7 14
Cornell Raiders A D7 14
Father Judge Crusaders AAAAA D12 14
Fort LeBoeuf Bison AAA D10 14
George School Cougars AAA Non-PIAA 14
Great Valley Patriots AAAAA D1 14
Pennridge Rams AAAAAA D1 14
Pope John Paul II Golden Panthers AAAA D1 14
Pottsgrove Falcons AAAA D1 14
Purchase Line Red Dragons A D6 14
Quakertown Community Panthers AAAAAA D1 14
Saegertown Panthers A D10 14
Serra Catholic Eagles AA D7 14
Shippensburg Area Greyhounds AAAAA D3 14
Springfield-Montco Spartans AAAA D1 14
Springside Chestnut Hill Academy Blue Devils AAA Non-PIAA 14
Trinity Shamrocks AA D3 14
Unionville Longhorns AAAAA D1 14
Warren Area Dragons AAAA D10 14
Whitehall Zephyrs AAAAA D11 14
Williams Valley Vikings A D11 14
Wilson Area Warriors AAAA D11 14
Windber Ramblers AA D5 14
Berlin-Brothersvalley Mountaineers AA D5 15
Catasauqua Rough Riders AA D11 15
Imhotep Charter School Panthers AAAAA D12 16
Octorara Area Braves AAAA D3 16
Thomas Jefferson Jaguars AAAA D7 16
North Hills Indians AAAAA D7 17
Slippery Rock Rockets AAA D10 17
South Williamsport Mounties AA D4 17
Athens Wildcats AAA D4 18
Elk County Catholic Crusaders A D9 18
Germantown Academy Patriots AA Non-PIAA 18
Laurel Spartans AA D7 19
Pittsburgh Central Catholic Vikings AAAAAA D7 19
South Western Mustangs AAAAA D3 19
Abington Heights Comets AAAAA D2 20
Armstrong Riverhawks AAAA D7 20
Bellwood-Antis Blue Devils AA D6 20
Bensalem Owls AAAAAA D1 20
Conwell-Egan Catholic Eagles AA D12 20
Governor Mifflin Mustangs AAAAA D3 20
Hollidaysburg Golden Tigers AAAAA D6 20
Northampton Konkrete Kids AAAAAA D11 20
Riverside (2) Vikings AA D2 20
Riverside (7) Panthers AA D7 20
Rochester Rams A D7 20
Strath Haven Panthers AAAAA D1 20
Susquehannock Warriors AAAA D3 20
Troy Area Trojans AA D4 20
Union Area Scotties A D7 20
Bald Eagle Area Eagles AA D6 21
Bedford Bisons AAA D5 21
Butler Golden Tornado AAAAAA D10 21
Elizabethtown Area Bears AAAAA D3 21
Garnet Valley Jaguars AAAAAA D1 21
Kiski Area Cavaliers AAAAA D7 21
Lower Dauphin Falcons AAAAA D3 21
Moniteau Warriors AA D9 21
Montgomery Red Raiders A D4 21
Mount Pleasant Area Vikings AAA D7 21
Parkland Trojans AAAAAA D11 21
Selinsgrove Seals AAAA D4 21
Sharon Tigers AAA D10 21
West Chester Rustin Golden Knights AAAAA D1 21
Mapletown Maples A D7 22
Scranton Prep Cavaliers AAA D2 23
Leechburg Blue Devils A D7 24
Springdale Dynamos A D7 24
Aliquippa Quips AAAA D7 25
Bethlehem Freedom Patriots AAAAAA D11 25
Karns City Gremlins AA D9 25
Smethport Area Hubbers A D9 25
Eisenhower Knights A D10 26
Elizabeth-Forward Warriors AAA D7 26
Hamburg Hawks AAA D3 26
Kennett Blue Demons AAAAA D1 26
Lakeland Chiefs AAA D2 26
Northgate Flames A D7 26
Shaler Area Titans AAAAA D7 26
Spring Grove Rockets AAAAA D3 26
Altoona Area Mountain Lions AAAAAA D6 27
Ephrata Mountaineers AAAAA D3 27
Indiana Little Indians AAAA D7 27
Lackawanna Trail Lions AA D2 27
Loyalsock Township Lancers AAA D4 27
Mahanoy Area Golden Bears A D11 27
Moon Area Tigers AAAAA D7 27
North Pocono Trojans AAAA D2 27
Shenandoah Valley Blue Devils AA D11 27
Tussey Mountain Titians A D5 27
West Catholic Burrs AA D12 27
Bethel Park Blackhawks AAAAA D7 28
Bishop McDevitt Crusaders AAAA D3 28
Downingtown East Cougars AAAAAA D1 28
Haverford High Fords AAAAAA D1 28
Ligonier Valley Rams AA D7 28
Line Mountain Eagles AA D4 28
Montoursville Warriors AAA D4 28
North Schuylkill Spartans AAA D11 28
North Star Cougars AA D5 28
Northern York Polar Bears AAAA D3 28
Penn Cambria Panthers AAA D6 28
Penn-Trafford Warriors AAAAA D7 28
Redbank Valley Bulldogs A D9 28
Richland Township Rams AA D6 28
South Fayette Lions AAAAA D7 28
Southern Huntingdon Rockets AA D6 28
Union/AC Valley Falcon Knights A D9 28
Upper Dauphin Trojans AA D3 28
Valley View Cougars AAAA D2 28
Wyalusing Area Rams AA D4 28
Wyomissing Area Spartans AAA D3 28
Canon-McMillan Big Macs AAAAAA D7 29
Ridley Green Raiders AAAAAA D1 29
Tunkhannock Tigers AAAA D2 29
Bethlehem Liberty Hurricanes AAAAAA D11 30
East Allegheny Wildcats AAA D7 30
Easton Area Red Rovers AAAAAA D11 30
Greencastle-Antrim Blue Devils AAAA D3 30
Palmerton Area Blue Bombers AA D11 30
Schuylkill Haven Hurricanes AA D11 30
Academy of the New Church Lions A Non-PIAA 31
Brentwood Spartans AA D7 31
Central York Panthers AAAAAA D3 31
Gateway Gators AAAAA D7 31
Greater Latrobe Wildcats AAAAA D7 31
Lancaster Catholic Crusaders AAA D3 31
Northeast Vikings AAAAAA D12 31
Northern Bedford Panthers A D5 31
Penn Wood Patriots AAAAAA D1 31
Donegal Indians AAAA D3 32
Radnor Raiders AAAAA D1 32
Upper Merion Vikings AAAAA D1 32
Bishop Guilfoyle Marauders A D6 33
Freedom Bulldogs AA D7 33
Harbor Creek Huskies AAAA D10 33
Kennard-Dale Rams AAAA D3 33
Northwest Area Rangers AA D4 33
Central Mountain Wildcats AAAAA D6 34
Mechanicsburg Wildcats AAAAA D3 34
Notre Dame GP Crusaders AAA D11 34
Oxford Area Hornets AAAAA D1 34
Phoenixville Phantoms AAAAA D1 34
Roman Catholic Cahillites AAAAAA D12 34
Twin Valley Raiders AAAAA D3 34
Uniontown Red Raiders AAAA D7 34
West Allegheny Indians AAAAA D7 34
West Perry Mustangs AAA D3 34
West Philadelphia Speedboys AAAA D12 34
Wyoming Valley West Spartans AAAAA D2 34
Boys Latin Charter School Warriors AAAA D12 35
Central Columbia Blue Jays AA D4 35
Central Valley Warriors AAA D7 35
Everett Warriors AA D5 35
Fort Cherry Rangers A D7 35
Hempfield (3) Black Knights AAAAAA D3 35
Iroquois Braves A D10 35
Laurel Highlands Mustangs AAAA D7 35
North Penn Knights AAAAAA D1 35
Our Lady of the Sacred Heart Chargers A D7 35
Sayre Redskins AA D4 35
South Park Eagles AAA D7 35
Upper Darby Royals AAAAAA D1 35
Bethlehem-Center Bulldogs AA D7 36
East Stroudsburg South Cavaliers AAAAA D11 36
Franklin Regional Panthers AAAAA D7 36
Homer-Center Wildcats A D6 36
Old Forge Blue Devils A D2 36
Port Allegany Gators A D9 36
Upper Moreland Golden Bears AAAA D1 36
Upper Saint Clair Panthers AAAAA D7 36
Salisbury Falcons AAA D11 37
Wyoming Area Warriors AAA D2 37
Annville-Cleona Dutchmen AAA D3 38
Biglerville Canners AAA D3 38
Carrick Raiders AAAA D8 38
Central Clarion Wildcats AA D9 38
Riverview Raiders A D7 38
Shamokin Indians AAAA D4 38
Conestoga Valley Buckskins AAAAA D3 39
Ellwood City Wolverines AA D7 39
Fairfield Knights A D3 39
Hatboro-Horsham Hatters AAAAA D1 39
Pine Grove Area Cardinals AAA D11 39
Waynesboro Indians AAAAA D3 39
Western Beaver Golden Beavers AA D7 39
Carmichaels Mighty Mikes A D7 40
Muncy Indians A D4 40
West Chester Henderson Warriors AAAAA D1 40
Blue Mountain Eagles AAAA D11 41
Coatesville Red Raiders AAAAAA D1 41
Coudersport Falcons A D9 41
Fleetwood Tigers AAAAA D3 41
Lake-Lehman Black Knights AAA D2 41
Marian Catholic Colts A D11 41
Owen J. Roberts Wildcats AAAAAA D1 41
Pequea Valley Braves AAA D3 41
Sharpsville Blue Devils AA D10 41
South Side Area Rams AA D7 41
Titusville Rockets AAA D10 41
USO Margaret Milliones AAAA D8 41
West Branch Warriors A D6 41
Bermudian Springs Eagles AAA D3 42
Bucktail Bucks A D4 42
Cardinal O’Hara Lions AAAA D12 42
Charleroi Cougars AA D7 42
Council Rock North Indians AAAAAA D1 42
East Pennsboro Panthers AAAA D3 42
Hanover (3) Nighthawks AAA D3 42
Harrisburg Cougars AAAAAA D3 42
Mifflinburg Wildcats AAAA D4 42
Milton Area Black Panthers AAA D4 42
Pottsville Area Crimson Tide AAAA D11 42
Punxsutawney Chucks AAA D9 42
Souderton Area Indians AAAAAA D1 42
Sun Valley/Northley Vanguards AAAAA D1 42
Avon Grove Red Devils AAAAAA D1 43
Cambridge Springs Blue Devils A D10 43
Central (6) Scarlet Dragons AAA D6 43
Conrad Weiser Scouts AAAA D3 43
Exeter Township Eagles AAAAA D3 43
New Castle Red Hurricanes AAAA D7 43
Penn Manor Comets AAAAAA D3 43
Saint Marys Flying Dutch AAA D9 43
Springfield-Delco Cougars AAAAA D1 43
Brownsville Falcons AAA D7 44
Glendale Vikings A D6 44
Jim Thorpe Area Olympians AAA D11 44
Mount Union Area Trojans AA D6 44
Wilkes-Barre Wolfpack AAAAAA D2 44
Williamsport Millionaires AAAAAA D4 44
Central Dauphin East Panthers AAAAAA D3 45
Greensburg Central Catholic Centurions A D7 45
Lampeter-Strasburg Pioneers AAAA D3 45
Susquehanna Community Sabers AA D2 45
Neumann-Goretti Saints AAA D12 46
Northwestern Lehigh Tigers AAAA D11 46
West Greene Pioneers A D7 46
Cameron County Red Raiders A D9 47
Crestwood Comets AAAA D2 47
Lewisburg Green Dragons AAAA D4 47
McDowell Trojans AAAAAA D10 47
McGuffey Highlanders AA D7 47
Minersville Area Battlin’ Miners AA D11 47
New Brighton Lions AA D7 47
Penncrest Lions AAAAA D1 47
Solanco Golden Mules AAAAA D3 47
Taylor Allderdice Dragons AAAAAA D8 47
Central Bucks East Patriots AAAAAA D1 48
Conemaugh Valley Blue Jays A D6 48
Downingtown West Whippets AAAAAA D1 48
DuBois Area Beavers AAAA D9 48
Dunmore Bucks AA D2 48
Greensburg-Salem Golden Lions AAAA D7 48
Kane Area Wolves AA D9 48
Mohawk Area Warriors AA D7 48
Northeastern Bobcats AAAAA D3 48
Penn Hills Indians AAAAA D7 48
State College Area Little Lions AAAAAA D6 48
Warrior Run Defenders AA D4 48
Central Dauphin Rams AAAAAA D3 49
Delone Catholic Squires A D3 49
Marple-Newtown Tigers AAAAA D1 49
North Allegheny Tigers AAAAAA D7 49
Philadelphia Central Lancers AAAAAA D12 49
Plymouth-Whitemarsh Colonials AAAAA D1 49
Reading Knights AAAAAA D3 49
Wellsboro Hornets AA D4 49
George Washington Eagles AAAAAA D12 50
Keystone Panthers A D9 50
Mastery North Charter Pumas AAAAA D12 50
Methacton Warriors AAAAAA D1 50
Perkiomen Valley Vikings AAAAAA D1 50
Philipsburg-Osceola Mounties AA D6 50
Pine-Richland Rams AAAAA D7 50
School of the Future AAAA D12 50
Southmoreland Scotties AAA D7 50
Warwick Warriors AAAAA D3 50
Norristown Eagles AAAAAA D1 51
Oil City Oilers AAAA D10 51
Olney Charter Trojans AAAAAA D12 51
Somerset Area Golden Eagles AAA D5 51
Stroudsburg Mounties AAAAAA D11 51
Berwick Area Bulldogs AAAA D2 52
Northern Cambria Colts AA D6 52
Shady Side Academy Indians AA D7 52
Berks Catholic Saints AAAA D3 53
Columbia Crimson Tide AA D3 53
Mount Carmel Area Red Tornadoes AA D4 53
Archbishop Ryan Raiders AAAA D12 54
Cocalico Eagles AAAA D3 54
Mid Valley Spartans AAA D2 54
Monessen Greyhounds A D7 54
Northern Lebanon Vikings AAA D3 54
Shikellamy Braves AAAA D4 54
Brockway Rovers AA D9 55
Carbondale Area Chargers AAA D2 55
Central Bucks South Titans AAAAAA D1 55
Central Bucks West Bucks AAAAAA D1 55
Middletown Area Blue Raiders AAA D3 55
Northern Lehigh Bulldogs AA D11 55
Seton-LaSalle Rebels AA D7 55
Upper Perkiomen Indians AAAAA D1 55
Cumberland Valley Eagles AAAAAA D3 56
Harry S. Truman Tigers AAAAAA D1 56
Hershey Trojans AAAAA D3 56
Lakeview Sailors AA D10 56
Newport Buffaloes AA D3 56
Portage Area Mustangs A D6 56
Schuylkill Valley Panthers AAA D3 56
Cheltenham Panthers AAAAA D1 57
Conneaut (OH) Spartans AAA D10 57
Hickory Hornets AAA D10 57
Meadville Bulldogs AAAA D10 57
Vaux (Big Picture Philly) Cougars A D12 57
Big Spring Bulldogs AAAA D3 58
Red Land Patriots AAAAA D3 58
Seneca Valley Raiders AAAAAA D7 58
Council Rock South Golden Hawks AAAAAA D1 59
Dover Area Eagles AAAAA D3 59
Executive Education Academy Charter School Raptors AA D11 59
General McLane Lancers AAAA D10 59
Hempfield (7) Spartans AAAAAA D7 59
Cowanesque Valley Indians AAA D4 60
Curwensville Area Golden Tide A D9 60
Daniel Boone Blazers AAAAA D3 60
Frazier Commodores AA D7 60
Honesdale Hornets AAAA D2 60
Kutztown Cougars AAAA D3 60
Lansdale Catholic Crusaders AAA D12 60
Bellefonte Red Raiders AAAA D6 61
Dallas Mountaineers AAAA D2 61
Delaware Valley Warriors AAAAAA D2 61
Lower Moreland Lions AAAA D1 61
Maplewood Tigers A D10 61
Milton Hershey Spartans AAAA D3 61
Palmyra Cougars AAAAA D3 61
Penns Valley Rams AA D6 61
Saucon Valley Panthers AAAA D11 61
Cedar Cliff Colts AAAAA D3 62
Chambersburg Trojans AAAAAA D3 62
Chestnut Ridge Lions AA D5 62
Conemaugh Township Indians A D5 62
Freeport Yellowjackets AAA D7 62
Hopewell Vikings AAA D7 62
Manheim Township Blue Streaks AAAAAA D3 62
Mars Area Planets AAAA D7 62
South Allegheny Gladiators AAA D7 62
William Penn (3) Bearcats AAAAAA D3 62
Chartiers Valley Colts AAAA D7 63
Claysburg-Kimmel Bulldogs A D6 63
Nativity BVM Green Wave A D11 63
Norwin Knights AAAAAA D7 63
Shenango Wildcats A D7 63
West Mifflin Titans AAAA D7 63
Wilson West Lawn Bulldogs AAAAAA D3 63
Bentworth Bearcats A D7 64
Forest Hills Rangers AA D6 64
Greater Nanticoke Trojans AAA D2 64
Montrose Area Meteors AAAA D2 64
Reynolds Raiders A D10 64
Abington Galloping Ghosts AAAAAA D1 65
Garden Spot Spartans AAAA D3 65
Gettysburg Warriors AAAAA D3 65
Grove City Eagles AAA D10 65
Hanover Area Hawkeyes AAA D2 65
Meyersdale Area Red Raiders A D5 65
Neshaminy Redskins AAAAAA D1 65
Seneca Bobcats AA D10 65
Tyrone Golden Eagles AAA D6 65
Bethlehem Catholic Golden Hawks AAAA D11 66
Bradford Area Owls AAAA D9 66
Dallastown Wildcats AAAAAA D3 66
Hazleton Area Cougars AAAAAA D2 66
Moshannon Valley Black Knights A D6 66
North Penn/Mansfield Panthers AAA D4 66
Corry Area Beavers AAA D10 67
Lower Merion Aces AAAAAA D1 67
West York Bulldogs AAAA D3 67
Boyertown Bears AAAAAA D1 68
Hughesville Spartans AA D4 68
West Chester East Vikings AAAAA D1 68
Conestoga Pioneers AAAAAA D1 69
Deer Lakes Lancers AAA D7 69
Beaver Falls Tigers AA D7 70
Girard Yellowjackets AAA D10 70
Montour Spartans AAAA D7 70
Union City Area Bears A D10 70
Brashear Bulls AAAAA D8 71
Conneaut Eagles AAAA D10 71
William Tennent Panthers AAAAAA D1 71
Carlynton Cougars AA D7 72
Huntingdon Area Bearcats AAA D6 72
Simon Gratz Bulldogs AAAAA D12 72
Belmont Charter School Tigers A D12 73
Greenville Trojans AA D10 73
Pittston Area Patriots AAAA D2 73
Apollo-Ridge Vikings AA D7 74
Bishop McCort Crushers A D6 74
J.P. McCaskey Red Tornado AAAAAA D3 74
Quaker Valley Quakers AAA D7 74
Waynesburg Central Raiders AA D7 74
Bloomsburg Panthers AA D4 75
Interboro Bucaneers AAAAA D1 75
Pocono Mountain West Panthers AAAAAA D11 75
Westmont Hilltop Hilltoppers AAA D6 76
York Suburban Trojans AAAAA D3 76
Ambridge Bridgers AAA D7 77
Pennsbury Falcons AAAAAA D1 77
Wissahickon Trojans AAAAA D1 77
Blackhawk Cougars AAAA D7 78
Mifflin County Huskies AAAAAA D6 79
Muhlenberg Muhls AAAAA D3 79
Connellsville Falcons AAAAA D7 80
Harriton Fighting Rams AAAAA D1 80
Lebanon Cedars AAAAA D3 80
Yough Cougars AAA D7 80
New Hope Solebury Lions AAA D1 81
Holy Cross Crusaders A D2 82
Louis E. Dieruff Huskies AAAAAA D11 82
Mercer Area Mustangs A D10 82
Palisades Pirates AA D11 82
Valley Vikings AAA D7 82
Baldwin Highlanders AAAAAA D7 83
Franklin Knights AAAA D10 83
Littlestown Thunderbolts AAA D3 83
Midd-West Mustangs AAA D4 83
Burrell Buccaneers AAA D7 84
Scranton Knights AAAAAA D2 84
Archbishop Carroll Patriots AAA D12 85
Kennedy Catholic Golden Eagles A D10 85
Eastern York Golden Knights AAAA D3 86
Avella Area Eagles A D7 87
Fox Chapel Foxes AAAAA D7 88
Holy Redeemer Royals AAA D2 88
Lehighton Indians AAAA D11 88
Pen Argyl Green Knights AA D11 89
Knoch Knights AAAA D7 90
Plum Mustangs AAAA D7 90
United Lions A D6 90
Blacklick Valley Vikings A D6 91
Penns Manor Comets A D6 91
Trinity (7) Hillers AAAA D7 91
Summit Academy Knights AA D7 92
Otto-Eldred Terrors A D9 93
Southern Lehigh Spartans AAAAA D11 95
York County School of Technology Spartans AAAAAA D3 95
Susquehanna Township Indians AAA D3 96
Greater Johnstown Trojans AAAA D6 97
Tamaqua Area Blue Raiders AAA D11 97
Erie HS Royals AAAAAA D10 98
Halifax Wildcats A D3 98
Towanda Black Knights AA D4 98
James Buchanan Rockets AAAA D3 99
West Scranton Invaders AAAA D2 99
William Allen Canaries AAAAAA D11 101
North East Grapepickers AAA D10 102
Pottstown Area Trojans AAAA D1 102
Red Lion Area Lions AAAAA D3 103
Central Cambria Red Devils AA D6 104
East Stroudsburg North Timberwolves AAAA D11 111
Columbia-Montour Vo-Tech Rams AAAA D4 119
Morrisville Bulldogs A D1 119
Pocono Mountain East Cardinals AAAAA D11 120
Jeannette Jayhawks A D7 122
Derry Area Trojans AAA D7 124
Sheffield Area Wolverines A D9 126
Jefferson-Morgan Rockets A D7 129

Follow EasternPAFootball.com on Twitter @EPAFootball


Leave a Reply



David
The Funding Zone
Small Player - Big Player