Please support our Reporters
 


Team Scoring Stats
Statewide Brackets
Master Schedule List

EPA Statewide Scoreboard
 
 

Statewide Total Points Allowed thru September 13th, 2021

Written by: on Wednesday, September 15th, 2021. Follow David Mika on Twitter.

 

Class

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 1

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 2

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 3

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 4

AAAAAA      AAAA     AAA     AA     A

District 5

AAA     AA     A

District 6

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 7

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 8

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AA

District 9

AAAA     AAA     AA     A

District 10

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 11

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

District 12

AAAAAA     AAAAA     AAAA     AAA     AA     A

Non-PIAA

AAAAA     AAAA     AAA     AA    

Team Class District Points
Abraham Lincoln Rail Splitters AAAAAA D12 0
Frankford Pioneers AAAAA D12 0
John Bartram Maroon Wave AAAA D12 0
Kensington Tigers AAAAAA D12 0
South Philadelphia Rams AAAAAA D12 0
Westinghouse Bulldogs AA D8 0
Pleasant Valley Bears AAAAAA D11 2
Archbishop Wood Vikings AAAAAA D12 6
Farrell Steelers AA D10 6
Northwestern Wildcats AA D10 6
California Trojans A D7 7
Manheim Central Barons AAAAA D3 7
Sto-Rox Vikings AA D7 7
Tri-Valley Bulldogs A D11 7
Bishop Canevin Crusaders A D7 8
Cochranton Cardinals A D10 8
Western Wayne Wildcats AAA D2 8
William Penn Charter Quakers AA Non-PIAA 8
Beaver Area Bobcats AAAA D7 9
Malvern Prep Friars AAAAA Non-PIAA 10
Cathedral Prep Ramblers AAAAA D10 12
Chester Clippers AAAAA D1 12
Hill School Blues AAA Non-PIAA 12
Steel Valley Ironmen AA D7 12
Academy Park Knights AAAAA D1 13
Albert Gallatin Colonials AAAA D7 13
Highlands Golden Rams AAAA D7 13
Mount Lebanon Blue Devils AAAAAA D7 13
Steelton-Highspire Steamrollers A D3 13
Allentown Central Catholic Vikings AAAA D11 14
Cambria Heights Highlanders AA D6 14
Canton Area Warriors A D4 14
Carlisle Thundering Herd AAAAAA D3 14
Clearfield Area Bisons AAA D9 14
Fairview Tigers AAA D10 14
Neshannock Lancers AA D7 14
New Oxford Colonials AAAAA D3 14
Pottsgrove Falcons AAAA D1 14
Saegertown Panthers A D10 14
Springfield-Montco Spartans AAAA D1 14
La Salle College HS Explorers AAAAAA D12 15
Southern Columbia Tigers AA D4 15
Boiling Springs Bubblers AAA D3 16
Burgettstown Blue Devils A D7 16
Thomas Jefferson Jaguars AAAA D7 16
North Catholic Trojans AAA D7 17
Slippery Rock Rockets AAA D10 17
Athens Wildcats AAA D4 18
Germantown Academy Patriots AA Non-PIAA 18
Martin Luther King Golden Cougars AAAAA D12 18
Brookville Raiders AA D9 19
Haverford School Fords AAAA Non-PIAA 19
Upper Dublin Cardinals AAAAA D1 19
Bellwood-Antis Blue Devils AA D6 20
Bristol Warriors A D1 20
Danville Ironmen AAA D4 20
Governor Mifflin Mustangs AAAAA D3 20
Whitehall Zephyrs AAAAA D11 20
Windber Ramblers AA D5 20
Avonworth Antelopes AAA D7 21
Belle Vernon Area Leopards AAAA D7 21
Catasauqua Rough Riders AA D11 21
Chartiers-Houston Buccaneers AA D7 21
Fort LeBoeuf Bison AAA D10 21
Selinsgrove Seals AAAA D4 21
York Catholic Fighting Irish AA D3 21
Benjamin Franklin Electrons AAAAA D12 22
Berlin-Brothersvalley Mountaineers AA D5 22
Bishop Shanahan Eagles AAAA D1 22
Cornell Raiders A D7 22
Renaissance Academy Charter Knights A D1 22
Ringgold Rams AAAA D7 22
Serra Catholic Eagles AA D7 22
Williams Valley Vikings A D11 22
Woodland Hills Wolverines AAAAA D7 22
Conwell-Egan Catholic Eagles AA D12 23
Rochester Rams A D7 23
Spring-Ford Rams AAAAAA D1 23
Dobbins Randolph Vo-Tech Mustangs AAAAA D12 24
West Shamokin Wolves A D6 24
Juniata Valley Hornets A D6 25
Kiski School Cougars AAA Non-PIAA 25
Laurel Spartans AA D7 25
Hamburg Hawks AAA D3 26
South Western Mustangs AAAAA D3 26
Washington Little Prexies AA D7 26
Emmaus Hornets AAAAAA D11 27
George School Cougars AAA Non-PIAA 27
Jersey Shore Bulldogs AAAA D4 27
Lackawanna Trail Lions AA D2 27
McKeesport Area Tigers AAAA D7 27
Moon Area Tigers AAAAA D7 27
Quakertown Community Panthers AAAAAA D1 27
Ridgway/Johnsonburg Elkers AA D9 27
Troy Area Trojans AA D4 27
Tussey Mountain Titians A D5 27
Bald Eagle Area Eagles AA D6 28
Bishop McDevitt Crusaders AAAA D3 28
Garnet Valley Jaguars AAAAAA D1 28
Juniata Indians AAAA D6 28
Ligonier Valley Rams AA D7 28
Pennridge Rams AAAAAA D1 28
Redbank Valley Bulldogs A D9 28
Sharon Tigers AAA D10 28
St. Joseph’s Prep Hawks AAAAAA D12 28
Union/AC Valley Falcon Knights A D9 28
Imhotep Charter School Panthers AAAAA D12 29
Octorara Area Braves AAAA D3 29
Great Valley Patriots AAAAA D1 30
Kipp-DuBois Collegiate Academy Lions AAA D12 30
Palmerton Area Blue Bombers AA D11 30
Bedford Bisons AAA D5 31
Jenkintown Drakes A D1 31
Richland Township Rams AA D6 31
Lower Dauphin Falcons AAAAA D3 33
Scranton Prep Cavaliers AAA D2 33
Spring Grove Rockets AAAAA D3 33
Butler Golden Tornado AAAAAA D10 34
Montgomery Red Raiders A D4 34
North Hills Indians AAAAA D7 34
Northampton Konkrete Kids AAAAAA D11 34
Notre Dame GP Crusaders AAA D11 34
Shippensburg Area Greyhounds AAAAA D3 34
Valley View Cougars AAAA D2 34
Boys Latin Charter School Warriors AAAA D12 35
Father Judge Crusaders AAAAA D12 35
Keystone Oaks Golden Eagles AAA D7 35
Laurel Highlands Mustangs AAAA D7 35
North Penn Knights AAAAAA D1 35
North Schuylkill Spartans AAA D11 35
Perry Traditional Academy Commodores AA D8 35
Upper Darby Royals AAAAAA D1 35
West Chester Rustin Golden Knights AAAAA D1 35
Wilmington Area Greyhounds AA D10 35
Wilson Area Warriors AAAA D11 35
Wyomissing Area Spartans AAA D3 35
Homer-Center Wildcats A D6 36
Purchase Line Red Dragons A D6 36
River Valley Panthers A D6 36
Trinity Shamrocks AA D3 36
Everett Warriors AA D5 37
Susquenita Blackhawks AA D3 37
Episcopal Academy Churchmen AAA Non-PIAA 38
Karns City Gremlins AA D9 38
Peters Township Indians AAAAA D7 38
Samuel S. Fels Panthers AAAAA D12 38
South Williamsport Mounties AA D4 38
Springdale Dynamos A D7 38
Unionville Longhorns AAAAA D1 38
Ellwood City Wolverines AA D7 39
Fairfield Knights A D3 39
Kennett Blue Demons AAAAA D1 39
Smethport Area Hubbers A D9 39
Academy of the New Church Lions A Non-PIAA 40
Eisenhower Knights A D10 40
Elizabeth-Forward Warriors AAA D7 40
Kennard-Dale Rams AAAA D3 40
Roxborough Indians AAAAA D12 40
Uniontown Red Raiders AAAA D7 40
Coudersport Falcons A D9 41
ELCO Raiders AAAA D3 41
Fleetwood Tigers AAAAA D3 41
Panther Valley Panthers AA D11 41
Springside Chestnut Hill Academy Blue Devils AAA Non-PIAA 41
Titusville Rockets AAA D10 41
Bangor Slaters AAAA D11 42
Bethlehem Freedom Patriots AAAAAA D11 42
Bucktail Bucks A D4 42
Cardinal O’Hara Lions AAAA D12 42
Downingtown East Cougars AAAAAA D1 42
Indiana Little Indians AAAA D7 42
Mercyhurst Prep Lakers AAA D10 42
Penn Cambria Panthers AAA D6 42
Upper Dauphin Trojans AA D3 42
Bensalem Owls AAAAAA D1 43
Cambridge Springs Blue Devils A D10 43
East Stroudsburg South Cavaliers AAAAA D11 43
Greencastle-Antrim Blue Devils AAAA D3 43
Armstrong Riverhawks AAAA D7 44
Gateway Gators AAAAA D7 44
Glendale Vikings A D6 44
Leechburg Blue Devils A D7 44
Upper Merion Vikings AAAAA D1 44
Lampeter-Strasburg Pioneers AAAA D3 45
Aliquippa Quips AAAA D7 46
Donegal Indians AAAA D3 46
Neumann-Goretti Saints AAA D12 46
Old Forge Blue Devils A D2 46
Pope John Paul II Golden Panthers AAAA D1 46
Williamsport Millionaires AAAAAA D4 46
Altoona Area Mountain Lions AAAAAA D6 47
Central Valley Warriors AAA D7 47
Lakeland Chiefs AAA D2 47
Lewisburg Green Dragons AAAA D4 47
Marion Center Stingers AA D6 47
McDowell Trojans AAAAAA D10 47
Minersville Area Battlin’ Miners AA D11 47
Solanco Golden Mules AAAAA D3 47
West Allegheny Indians AAAAA D7 47
Chichester Eagles AAAA D1 48
Conemaugh Valley Blue Jays A D6 48
Kiski Area Cavaliers AAAAA D7 48
Mahanoy Area Golden Bears A D11 48
Muncy Indians A D4 48
North Pocono Trojans AAAA D2 48
Northwest Area Rangers AA D4 48
Owen J. Roberts Wildcats AAAAAA D1 48
Sharpsville Blue Devils AA D10 48
Wallenpaupack Buckhorns AAAA D2 48
West Perry Mustangs AAA D3 48
Central (6) Scarlet Dragons AAA D6 49
Central Dauphin Rams AAAAAA D3 49
Mifflinburg Wildcats AAAA D4 49
Nazareth Area Blue Eagles AAAAAA D11 49
Pottsville Area Crimson Tide AAAA D11 49
Radnor Raiders AAAAA D1 49
Sayre Redskins AA D4 49
Wellsboro Hornets AA D4 49
Central Mountain Wildcats AAAAA D6 50
Dunmore Bucks AA D2 50
Freedom Bulldogs AA D7 50
Lancaster Catholic Crusaders AAA D3 50
Mastery North Charter Pumas AAAAA D12 50
Saint Marys Flying Dutch AAA D9 50
Tunkhannock Tigers AAAA D2 50
Upper Saint Clair Panthers AAAAA D7 50
Wyoming Area Warriors AAA D2 50
Wyoming Valley West Spartans AAAAA D2 50
Hampton Talbots AAAA D7 51
Mechanicsburg Wildcats AAAAA D3 51
Oil City Oilers AAAA D10 51
Riverside (7) Panthers AA D7 51
Susquehannock Warriors AAAA D3 51
Central Dauphin East Panthers AAAAAA D3 52
Central York Panthers AAAAAA D3 52
Greensburg Central Catholic Centurions A D7 52
Penn Manor Comets AAAAAA D3 52
Western Beaver Golden Beavers AA D7 52
Camp Hill Lions AA D3 53
Elizabethtown Area Bears AAAAA D3 53
Iroquois Braves A D10 53
Northgate Flames A D7 53
South Side Area Rams AA D7 53
Greensburg-Salem Golden Lions AAAA D7 54
Hollidaysburg Golden Tigers AAAAA D6 54
Mid Valley Spartans AAA D2 54
Milton Area Black Panthers AAA D4 54
Olney Charter Trojans AAAAAA D12 54
Pittsburgh Central Catholic Vikings AAAAAA D7 54
Riverside (2) Vikings AA D2 54
Bonner-Prendie Friars AAAA D12 55
Central Bucks West Bucks AAAAAA D1 55
Fort Cherry Rangers A D7 55
Montoursville Warriors AAA D4 55
Mount Pleasant Area Vikings AAA D7 55
Northern Lehigh Bulldogs AA D11 55
Penn-Trafford Warriors AAAAA D7 55
Phoenixville Phantoms AAAAA D1 55
South Fayette Lions AAAAA D7 55
Strath Haven Panthers AAAAA D1 55
Sun Valley/Northley Vanguards AAAAA D1 55
Upper Moreland Golden Bears AAAA D1 55
Bermudian Springs Eagles AAA D3 56
Canon-McMillan Big Macs AAAAAA D7 56
Harry S. Truman Tigers AAAAAA D1 56
Keystone Panthers A D9 56
Line Mountain Eagles AA D4 56
Philipsburg-Osceola Mounties AA D6 56
Clairton Bears A D7 57
Exeter Township Eagles AAAAA D3 57
New Castle Red Hurricanes AAAA D7 57
Plymouth-Whitemarsh Colonials AAAAA D1 57
Ridley Green Raiders AAAAAA D1 57
Abington Heights Comets AAAAA D2 58
Annville-Cleona Dutchmen AAA D3 58
Conestoga Valley Buckskins AAAAA D3 58
Northern Bedford Panthers A D5 58
Penn Wood Patriots AAAAAA D1 58
Souderton Area Indians AAAAAA D1 58
Twin Valley Raiders AAAAA D3 58
Cedar Crest Falcons AAAAAA D3 59
General McLane Lancers AAAA D10 59
Harrisburg Cougars AAAAAA D3 59
Mount Carmel Area Red Tornadoes AA D4 59
Bethlehem Liberty Hurricanes AAAAAA D11 60
Monessen Greyhounds A D7 60
Northern Lebanon Vikings AAA D3 60
Oxford Area Hornets AAAAA D1 60
Union Area Scotties A D7 60
Bishop Guilfoyle Marauders A D6 61
Dallas Mountaineers AAAA D2 61
Easton Area Red Rovers AAAAAA D11 61
Lower Moreland Lions AAAA D1 61
Maplewood Tigers A D10 61
Middletown Area Blue Raiders AAA D3 61
Parkland Trojans AAAAAA D11 61
Shady Side Academy Indians AA D7 61
Bethel Park Blackhawks AAAAA D7 62
Conemaugh Township Indians A D5 62
DuBois Area Beavers AAAA D9 62
Lake-Lehman Black Knights AAA D2 62
West Philadelphia Speedboys AAAA D12 62
Moniteau Warriors AA D9 63
Norwin Knights AAAAAA D7 63
Shenango Wildcats A D7 63
West Mifflin Titans AAAA D7 63
East Allegheny Wildcats AAA D7 64
Imani Christian Academy Saints A D7 64
Warwick Warriors AAAAA D3 64
North Allegheny Tigers AAAAAA D7 65
Northeast Vikings AAAAAA D12 65
Northwestern Lehigh Tigers AAAA D11 65
Seneca Valley Raiders AAAAAA D7 65
Southern Huntingdon Rockets AA D6 65
Tyrone Golden Eagles AAA D6 65
Charleroi Cougars AA D7 66
Curwensville Area Golden Tide A D9 66
Franklin Regional Panthers AAAAA D7 66
Greater Latrobe Wildcats AAAAA D7 66
Kane Area Wolves AA D9 66
Mapletown Maples A D7 66
School of the Future AAAA D12 66
South Park Eagles AAA D7 66
Avon Grove Red Devils AAAAAA D1 67
Carmichaels Mighty Mikes A D7 67
Central Bucks East Patriots AAAAAA D1 67
New Brighton Lions AA D7 67
Northern York Polar Bears AAAA D3 67
Shaler Area Titans AAAAA D7 67
Archbishop Ryan Raiders AAAA D12 68
Blue Mountain Eagles AAAA D11 68
East Pennsboro Panthers AAAA D3 68
Roman Catholic Cahillites AAAAAA D12 68
Schuylkill Haven Hurricanes AA D11 68
State College Area Little Lions AAAAAA D6 68
West Branch Warriors A D6 68
Chambersburg Trojans AAAAAA D3 69
Elk County Catholic Crusaders A D9 69
Ephrata Mountaineers AAAAA D3 69
Harbor Creek Huskies AAAA D10 69
Northeastern Bobcats AAAAA D3 69
Warren Area Dragons AAAA D10 69
Beaver Falls Tigers AA D7 70
Central Columbia Blue Jays AA D4 70
Hempfield (3) Black Knights AAAAAA D3 70
Perkiomen Valley Vikings AAAAAA D1 70
Portage Area Mustangs A D6 70
Shenandoah Valley Blue Devils AA D11 70
Southmoreland Scotties AAA D7 70
Wyalusing Area Rams AA D4 70
Big Spring Bulldogs AAAA D3 71
Hickory Hornets AAA D10 71
Port Allegany Gators A D9 71
Reynolds Raiders A D10 71
Shamokin Indians AAAA D4 71
William Tennent Panthers AAAAAA D1 71
Jim Thorpe Area Olympians AAA D11 72
Somerset Area Golden Eagles AAA D5 72
Belmont Charter School Tigers A D12 73
Berwick Area Bulldogs AAAA D2 73
Bethlehem Catholic Golden Hawks AAAA D11 73
Columbia Crimson Tide AA D3 73
Lower Merion Aces AAAAAA D1 73
Palmyra Cougars AAAAA D3 73
Pine Grove Area Cardinals AAA D11 73
Riverview Raiders A D7 73
West Catholic Burrs AA D12 73
Bethlehem-Center Bulldogs AA D7 74
Cowanesque Valley Indians AAA D4 74
South Allegheny Gladiators AAA D7 74
Cameron County Red Raiders A D9 75
Central Clarion Wildcats AA D9 75
Conrad Weiser Scouts AAAA D3 75
Cumberland Valley Eagles AAAAAA D3 75
Taylor Allderdice Dragons AAAAAA D8 75
USO Margaret Milliones AAAA D8 75
Crestwood Comets AAAA D2 76
Hershey Trojans AAAAA D3 76
Seton-LaSalle Rebels AA D7 76
Springfield-Delco Cougars AAAAA D1 76
West Greene Pioneers A D7 76
Daniel Boone Blazers AAAAA D3 77
Haverford High Fords AAAAAA D1 77
Methacton Warriors AAAAAA D1 77
Punxsutawney Chucks AAA D9 77
Hanover (3) Nighthawks AAA D3 78
Loyalsock Township Lancers AAA D4 78
Moshannon Valley Black Knights A D6 78
Simon Gratz Bulldogs AAAAA D12 78
Brockway Rovers AA D9 79
Carrick Raiders AAAA D8 79
Central Bucks South Titans AAAAAA D1 79
Dallastown Wildcats AAAAAA D3 79
Huntingdon Area Bearcats AAA D6 79
Mount Union Area Trojans AA D6 79
Frazier Commodores AA D7 80
Hazleton Area Cougars AAAAAA D2 80
J.P. McCaskey Red Tornado AAAAAA D3 80
Brentwood Spartans AA D7 81
Hatboro-Horsham Hatters AAAAA D1 81
Interboro Bucaneers AAAAA D1 81
Bellefonte Red Raiders AAAA D6 82
Berks Catholic Saints AAAA D3 82
Cedar Cliff Colts AAAAA D3 82
Manheim Township Blue Streaks AAAAAA D3 82
Mohawk Area Warriors AA D7 82
Palisades Pirates AA D11 82
Shikellamy Braves AAAA D4 82
West Chester Henderson Warriors AAAAA D1 82
Bentworth Bearcats A D7 83
Delone Catholic Squires A D3 83
Freeport Yellowjackets AAA D7 83
Marian Catholic Colts A D11 83
McGuffey Highlanders AA D7 83
Carlynton Cougars AA D7 84
Council Rock North Indians AAAAAA D1 84
Meadville Bulldogs AAAA D10 84
Coatesville Red Raiders AAAAAA D1 85
Grove City Eagles AAA D10 85
Kennedy Catholic Golden Eagles A D10 85
Red Land Patriots AAAAA D3 85
Salisbury Falcons AAA D11 85
Vaux (Big Picture Philly) Cougars A D12 85
Abington Galloping Ghosts AAAAAA D1 86
North Star Cougars AA D5 86
Pittston Area Patriots AAAA D2 86
Stroudsburg Mounties AAAAAA D11 86
George Washington Eagles AAAAAA D12 87
Hanover Area Hawkeyes AAA D2 87
Hempfield (7) Spartans AAAAAA D7 87
Northern Cambria Colts AA D6 87
Susquehanna Community Sabers AA D2 87
Waynesboro Indians AAAAA D3 88
Conestoga Pioneers AAAAAA D1 89
New Hope Solebury Lions AAA D1 89
Penn Hills Indians AAAAA D7 89
Wilkes-Barre Wolfpack AAAAAA D2 89
Deer Lakes Lancers AAA D7 90
Reading Knights AAAAAA D3 90
Westmont Hilltop Hilltoppers AAA D6 90
Claysburg-Kimmel Bulldogs A D6 91
Marple-Newtown Tigers AAAAA D1 91
Milton Hershey Spartans AAAA D3 91
Schuylkill Valley Panthers AAA D3 91
Scranton Knights AAAAAA D2 91
West York Bulldogs AAAA D3 91
Forest Hills Rangers AA D6 92
Our Lady of the Sacred Heart Chargers A D7 92
Neshaminy Redskins AAAAAA D1 93
Lansdale Catholic Crusaders AAA D12 94
Warrior Run Defenders AA D4 94
Blackhawk Cougars AAAA D7 96
Bloomsburg Panthers AA D4 96
Carbondale Area Chargers AAA D2 96
Chestnut Ridge Lions AA D5 96
Holy Cross Crusaders A D2 96
Saucon Valley Panthers AAAA D11 96
Upper Perkiomen Indians AAAAA D1 96
Chartiers Valley Colts AAAA D7 97
Kutztown Cougars AAAA D3 97
Quaker Valley Quakers AAA D7 97
Trinity (7) Hillers AAAA D7 97
Bradford Area Owls AAAA D9 98
Girard Yellowjackets AAA D10 98
Union City Area Bears A D10 98
Conneaut (OH) Spartans AAA D10 99
Pine-Richland Rams AAAAA D7 99
Council Rock South Golden Hawks AAAAAA D1 100
Delaware Valley Warriors AAAAAA D2 100
Meyersdale Area Red Raiders A D5 100
Norristown Eagles AAAAAA D1 100
Fox Chapel Foxes AAAAA D7 101
Otto-Eldred Terrors A D9 101
William Penn (3) Bearcats AAAAAA D3 101
Executive Education Academy Charter School Raptors AA D11 102
Mars Area Planets AAAA D7 102
Biglerville Canners AAA D3 103
Boyertown Bears AAAAAA D1 103
Downingtown West Whippets AAAAAA D1 103
Knoch Knights AAAA D7 103
Mifflin County Huskies AAAAAA D6 103
West Chester East Vikings AAAAA D1 103
Nativity BVM Green Wave A D11 104
Wilson West Lawn Bulldogs AAAAAA D3 105
Archbishop Carroll Patriots AAA D12 106
Brashear Bulls AAAAA D8 106
Cheltenham Panthers AAAAA D1 106
Dover Area Eagles AAAAA D3 106
Greenville Trojans AA D10 106
Honesdale Hornets AAAA D2 106
Penncrest Lions AAAAA D1 106
Philadelphia Central Lancers AAAAAA D12 106
Seneca Bobcats AA D10 106
York Suburban Trojans AAAAA D3 106
Apollo-Ridge Vikings AA D7 107
Hopewell Vikings AAA D7 108
Mercer Area Mustangs A D10 108
Montour Spartans AAAA D7 108
Brownsville Falcons AAA D7 109
Cocalico Eagles AAAA D3 110
Garden Spot Spartans AAAA D3 110
Montrose Area Meteors AAAA D2 110
East Stroudsburg North Timberwolves AAAA D11 111
Greater Nanticoke Trojans AAA D2 111
Ambridge Bridgers AAA D7 112
Pennsbury Falcons AAAAAA D1 112
Wissahickon Trojans AAAAA D1 112
Corry Area Beavers AAA D10 114
Lakeview Sailors AA D10 114
Penns Valley Rams AA D6 114
Bishop McCort Crushers A D6 116
Louis E. Dieruff Huskies AAAAAA D11 116
North East Grapepickers AAA D10 116
North Penn/Mansfield Panthers AAA D4 116
Pen Argyl Green Knights AA D11 116
Connellsville Falcons AAAAA D7 117
Pequea Valley Braves AAA D3 117
Erie HS Royals AAAAAA D10 118
Tamaqua Area Blue Raiders AAA D11 118
Valley Vikings AAA D7 118
Hughesville Spartans AA D4 119
Gettysburg Warriors AAAAA D3 120
Pocono Mountain East Cardinals AAAAA D11 120
Muhlenberg Muhls AAAAA D3 121
Plum Mustangs AAAA D7 121
Yough Cougars AAA D7 121
Holy Redeemer Royals AAA D2 123
Waynesburg Central Raiders AA D7 123
Newport Buffaloes AA D3 124
Red Lion Area Lions AAAAA D3 124
Central Cambria Red Devils AA D6 126
Littlestown Thunderbolts AAA D3 126
Harriton Fighting Rams AAAAA D1 127
Penns Manor Comets A D6 127
Blacklick Valley Vikings A D6 128
Eastern York Golden Knights AAAA D3 128
York County School of Technology Spartans AAAAAA D3 128
Southern Lehigh Spartans AAAAA D11 129
Lehighton Indians AAAA D11 130
Pocono Mountain West Panthers AAAAAA D11 130
Baldwin Highlanders AAAAAA D7 131
Midd-West Mustangs AAA D4 131
Summit Academy Knights AA D7 132
Towanda Black Knights AA D4 133
West Scranton Invaders AAAA D2 134
United Lions A D6 136
Conneaut Eagles AAAA D10 137
Franklin Knights AAAA D10 138
Burrell Buccaneers AAA D7 140
Lebanon Cedars AAAAA D3 140
William Allen Canaries AAAAAA D11 143
Avella Area Eagles A D7 144
Greater Johnstown Trojans AAAA D6 151
James Buchanan Rockets AAAA D3 152
Susquehanna Township Indians AAA D3 156
Pottstown Area Trojans AAAA D1 157
Halifax Wildcats A D3 161
Morrisville Bulldogs A D1 162
Jeannette Jayhawks A D7 177
Jefferson-Morgan Rockets A D7 181
Columbia-Montour Vo-Tech Rams AAAA D4 182
Sheffield Area Wolverines A D9 189
Derry Area Trojans AAA D7 194

Follow EasternPAFootball.com on Twitter @EPAFootball


Leave a Reply



David