Please support our Reporters
 


Player Stats
Position Rankings
EPA Top 5 Players

EPA Statewide Scoreboard
 
 

2021 Statewide Master Schedule List: 09/02 – 09/04

Written by: on Monday, August 30th, 2021. Follow David Mika on Twitter.

 

Games are subject to change. Please report any errors or changes to Dave@easternpafootball.com

District 1

2021-09-02
Bangor (1-0) @ Pottstown Area (0-1) 07:00 PM
Harriton (0-1) @ Springfield-Delco (0-1) 07:00 PM
Kennett (1-0) @ West Chester Henderson (1-0) 07:00 PM
2021-09-03
Upper Perkiomen (0-1) @ Lower Moreland (0-1) 12:00 PM
Morrisville (0-1) @ George School 04:00 PM
Conwell-Egan Catholic (1-0) @ Interboro (0-1) 05:00 PM
Abington (1-0) @ North Penn (1-0) 07:00 PM
Academy of the New Church @ Springfield-Montco (1-0) 07:00 PM
Academy Park (1-0) @ William Tennent (0-1) 07:00 PM
Central Bucks East (0-1) @ Neshaminy (0-1) 07:00 PM
Central Bucks South (1-0) @ Central Bucks West (0-1) 07:00 PM
Chambersburg (1-0) @ Spring-Ford (1-0) 07:00 PM  Notes: Youth Night
Downingtown East (1-0) @ State College Area (1-0) 07:00 PM
Exeter Township (0-1) @ Boyertown (1-0) 07:00 PM
Garnet Valley (1-0) @ Conestoga (1-0) 07:00 PM Notes: at Garnet Valley (NEW LOCATION)
Hatboro-Horsham @ Bensalem (1-0) 07:00 PM
Haverford School @ Downingtown West (0-1) 07:00 PM
Kennett (1-0) @ West Chester Henderson (1-0) 07:00 PM
Lower Merion (1-0) @ Haverford High (1-0) 07:00 PM
Marple-Newtown (1-0) @ Strath Haven (1-0) 07:00 PM
Penn Wood @ Avon Grove (0-1) 07:00 PM
Pennsbury (0-1) @ Pennridge (0-1) 07:00 PM
Perkiomen Valley (1-0) @ Coatesville (1-0) 07:00 PM
Plymouth-Whitemarsh (0-1) @ Methacton (1-0) 07:00 PM
Radnor (0-1) @ Penncrest (0-1) 07:00 PM
Ridley (1-0) @ Upper Darby (0-1) 07:00 PM
Sun Valley/Northley (1-0) @ Oxford Area (1-0) 07:00 PM
West Chester East (0-1) @ Great Valley (1-0) 07:00 PM
West Chester Rustin @ Unionville (1-0) 07:00 PM
Wissahickon (0-1) @ Owen J. Roberts (0-1) 07:00 PM
2021-09-04
Norristown (0-1) @ Upper Merion (0-1) 11:00 AM  Notes: Battle of the Bridge
Olney Charter (0-1) @ Chester (1-0) 11:00 AM
Pottsgrove @ Lansdale Catholic (0-1) 11:00 AM  Notes: at Ocean City NJ
Souderton Area (0-1) @ Harry S. Truman (0-1) 11:00 AM
Archbishop Ryan (0-1) @ Upper Moreland (1-0) 12:00 PM
Cheltenham (0-1) @ Springside Chestnut Hill Academy 12:00 PM
Bishop Shanahan (1-0) @ Phoenixville 01:00 PM
Council Rock South (0-1) @ Upper Dublin (1-0) 01:00 PM  Notes: at Walt Snyder Stadium (CR home stadium)
New Hope Solebury (0-1) @ Pope John Paul II (1-0) 01:00 PM
Octorara Area (1-0) @ York County School of Technology (0-1) 01:00 PM
Council Rock North (1-0) @ Quakertown Community (1-0) 07:00 PM

District 2

2021-09-03
Crestwood (0-1) @ Berwick Area (0-1) 07:00 PM
Dallas (0-1) @ Wyoming Valley West (1-0) 07:00 PM
Delaware Valley (0-1) @ Valley View (1-0) 07:00 PM
Dunmore (0-1) @ Old Forge (1-0) 07:00 PM
Harrisburg (1-0) @ Hazleton Area (0-1) 07:00 PM
Holy Redeemer (0-1) @ Mid Valley (0-1) 07:00 PM
Lake-Lehman (0-1) @ Greater Nanticoke (0-1) 07:00 PM  Notes: at Lake-Lehman HS
Lakeland (1-0) @ Lackawanna Trail (1-0) 07:00 PM
North Pocono (1-0) @ Western Wayne (1-0) 07:00 PM
Northwest Area (1-0) @ Montgomery (1-0) 07:00 PM
Scranton Prep (1-0) @ Scranton (0-1) 07:00 PM  Notes: at Dunmore Veterans Memorial Stadium
Tunkhannock (0-1) @ Pittston Area (0-1) 07:00 PM
West Scranton (0-1) @ Wallenpaupack (1-0) 07:00 PM
2021-09-04
Carbondale Area (0-1) @ Holy Cross (1-0) 01:00 PM
Hanover Area (0-1) @ Susquehanna Community (0-1) 01:00 PM
Honesdale (0-1) @ Abington Heights (1-0) 01:00 PM
Wyoming Area (1-0) @ Wilkes-Barre (1-0) 07:00 PM  Notes: at Wyoming Valley West HS

District 3

2021-09-02
Annville-Cleona @ Fleetwood (0-1) 07:00 PM
Cocalico (1-0) @ Cedar Cliff (1-0) 07:00 PM
Warwick (1-0) @ Central Dauphin East (0-1) 07:00 PM
2021-09-03
Belmont Charter School (1-0) @ Steelton-Highspire (1-0) 07:00 PM
Berks Catholic (1-0) @ Central Dauphin (0-1) 07:00 PM
Bermudian Springs (0-1) @ Boiling Springs (1-0) 07:00 PM
Biglerville @ Camp Hill (1-0) 07:00 PM
Central York (1-0) @ Cumberland Valley (0-1) 07:00 PM  Notes: Cheeer/Dance Camp Night
Chambersburg (1-0) @ Spring-Ford (1-0) 07:00 PM  Notes: Youth Night
Columbia (1-0) @ Donegal (0-1) 07:00 PM
Conrad Weiser (0-1) @ Muhlenberg (0-1) 07:00 PM
Daniel Boone (0-1) @ Twin Valley (1-0) 07:00 PM
Delone Catholic (0-1) @ Lancaster Catholic (0-1) 07:00 PM
Eastern York (0-1) @ Fairfield (0-1) 07:00 PM
ELCO @ Schuylkill Valley (0-1) 07:00 PM
Elizabethtown Area (1-0) @ Mechanicsburg (0-1) 07:00 PM
Ephrata (1-0) @ Palmyra (0-1) 07:00 PM
Exeter Township (0-1) @ Boyertown (1-0) 07:00 PM
Garden Spot (0-1) @ Conestoga Valley (0-1) 07:00 PM
Gettysburg (1-0) @ Cedar Crest (1-0) 07:00 PM
Greencastle-Antrim (0-1) @ Lower Dauphin 07:00 PM
Harrisburg (1-0) @ Hazleton Area (0-1) 07:00 PM
Hempfield (3) (1-0) @ Manheim Central (1-0) 07:00 PM
Hershey (0-1) @ Carlisle (1-0) 07:00 PM
James Buchanan (0-1) @ Halifax (0-1) 07:00 PM
Juniata (1-0) @ Upper Dauphin (1-0) 07:00 PM  Notes: Tiger’s Night
Littlestown (0-1) @ Susquehannock (1-0) 07:00 PM
Manheim Township (1-0) @ Dallastown (0-1) 07:00 PM
Middletown Area @ Bishop McDevitt (0-1) 07:00 PM
Milton Hershey (0-1) @ Susquehanna Township (0-1) 07:00 PM
Nativity BVM (0-1) @ Kutztown (1-0) 07:00 PM
New Oxford (1-0) @ East Pennsboro (1-0) 07:00 PM
Northern Lebanon (1-0) @ Hamburg (1-0) 07:00 PM  Notes: Youth Night
Northern York (1-0) @ Dover Area (1-0) 07:00 PM
Penn Manor (1-0) @ Lampeter-Strasburg (0-1) 07:00 PM
Pequea Valley @ Hanover (3) (0-1) 07:00 PM
Reading (0-1) @ Lebanon (0-1) 07:00 PM
Red Land (0-1) @ Northeastern (0-1) 07:00 PM
Red Lion Area (0-1) @ Waynesboro (0-1) 07:00 PM
Shippensburg Area (1-0) @ Big Spring (1-0) 07:00 PM
Solanco (1-0) @ Kennard-Dale (0-1) 07:00 PM
West Perry (0-1) @ Newport (1-0) 07:00 PM
West York (0-1) @ Spring Grove (1-0) 07:00 PM
William Penn (3) (0-1) @ J.P. McCaskey (1-0) 07:00 PM
Wilson West Lawn (1-0) @ Governor Mifflin (1-0) 07:00 PM
Wyomissing Area (1-0) @ Pottsville Area (1-0) 07:00 PM
York Suburban (0-1) @ South Western (1-0) 07:00 PM
2021-09-04
Octorara Area (1-0) @ York County School of Technology (0-1) 01:00 PM
2021-09-06
Susquenita @ Line Mountain (0-1) 12:00 PM

District 4

2021-09-03
Bucktail (0-1) @ Cameron County (1-0) 07:00 PM
Central Columbia (1-0) @ Mifflinburg (0-1) 07:00 PM
Jersey Shore (1-0) @ Selinsgrove (0-1) 07:00 PM
Lewisburg (0-1) @ Montoursville (1-0) 07:00 PM
Midd-West (0-1) @ Danville (1-0) 07:00 PM
Mount Carmel Area (0-1) @ Hughesville (0-1) 07:00 PM
Northwest Area (1-0) @ Montgomery (1-0) 07:00 PM
Shamokin (1-0) @ Central Mountain (1-0) 07:00 PM
Shikellamy (0-1) @ Loyalsock Township (1-0) 07:00 PM
South Williamsport (1-0) @ Wellsboro (0-1) 07:00 PM
Southern Columbia (1-0) @ Bloomsburg (0-1) 07:00 PM
Towanda (0-1) @ Canton Area (1-0) 07:00 PM
Troy Area (0-1) @ Athens (1-0) 07:00 PM
Warrior Run @ Milton Area (1-0) 07:00 PM
Williamsport (1-0) @ Altoona Area (1-0) 07:00 PM
Wyalusing Area (1-0) @ North Penn/Mansfield (0-1) 07:00 PM
2021-09-04
Muncy (0-1) @ Columbia-Montour Vo-Tech (0-1) 01:00 PM
Sayre (1-0) @ Cowanesque Valley (0-1) 07:00 PM
2021-09-06
Susquenita @ Line Mountain (0-1) 12:00 PM

District 5

2021-09-03
Blacklick Valley (0-1) @ Windber (1-0) 07:00 PM
Cambria Heights (1-0) @ Northern Bedford (1-0) 07:00 PM
Chestnut Ridge (0-1) @ Central Cambria (0-1) 07:00 PM
Conemaugh Township (0-1) @ North Star (1-0) 07:00 PM
Conemaugh Valley (0-1) @ Berlin-Brothersvalley (1-0) 07:00 PM
Meyersdale Area (0-1) @ Portage Area (1-0) 07:00 PM
Somerset Area @ Bedford (1-0) 07:00 PM
Tussey Mountain (0-1) @ Everett (0-1) 07:00 PM

District 6

2021-09-03
Bald Eagle Area (1-0) @ Clearfield Area (1-0) 07:00 PM
Bellwood-Antis (1-0) @ Moshannon Valley (0-1) 07:00 PM
Blacklick Valley (0-1) @ Windber (1-0) 07:00 PM
Cambria Heights (1-0) @ Northern Bedford (1-0) 07:00 PM
Chestnut Ridge (0-1) @ Central Cambria (0-1) 07:00 PM
Conemaugh Valley (0-1) @ Berlin-Brothersvalley (1-0) 07:00 PM
Downingtown East (1-0) @ State College Area (1-0) 07:00 PM
Forest Hills (1-0) @ Central (6) (1-0) 07:00 PM
Glendale (1-0) @ Southern Huntingdon (0-1) 07:00 PM
Greater Johnstown (0-1) @ Bishop McCort (0-1) 07:00 PM
Hollidaysburg (0-1) @ Mifflin County (0-1) 07:00 PM
Homer-Center (0-1) @ Northern Cambria (0-1) 07:00 PM
Huntingdon Area (0-1) @ Penns Valley (0-1) 07:00 PM
Juniata (1-0) @ Upper Dauphin (1-0) 07:00 PM  Notes: Tiger’s Night
Juniata Valley (1-0) @ Tyrone (0-1) 07:00 PM
Ligonier Valley (1-0) @ Elizabeth-Forward (1-0) 07:00 PM
Meyersdale Area (0-1) @ Portage Area (1-0) 07:00 PM
Penns Manor (0-1) @ Marion Center (1-0) 07:00 PM
Philipsburg-Osceola (0-1) @ Bellefonte (0-1) 07:00 PM
Purchase Line (1-0) @ United (0-1) 07:00 PM
River Valley (1-0) @ West Shamokin (1-0) 07:00 PM
Shamokin (1-0) @ Central Mountain (1-0) 07:00 PM
Somerset Area @ Bedford (1-0) 07:00 PM
West Branch (1-0) @ Claysburg-Kimmel (0-1) 07:00 PM
Williamsport (1-0) @ Altoona Area (1-0) 07:00 PM
2021-09-04
Richland Township (1-0) @ Westmont Hilltop (0-1) 01:00 PM  Notes: at Greater Johnstown HS
Mount Union Area (1-0) @ Curwensville Area (1-0) 07:00 PM
Penn Cambria (1-0) @ Bishop Guilfoyle (1-0) 07:00 PM

District 7

2021-09-02
Uniontown @ Perry Traditional Academy 07:00 PM
2021-09-03
Aliquippa @ Beaver Falls (0-1) 07:00 PM
Apollo-Ridge (0-1) @ Avonworth (1-0) 07:00 PM
Avella Area (0-1) @ Fort Cherry (0-1) 07:00 PM
Belle Vernon Area @ Chartiers Valley (1-0) 07:00 PM
Bethel Park (0-1) @ Baldwin (0-1) 07:00 PM
Bethlehem-Center @ California 07:00 PM
Bishop Canevin (1-0) @ Carlynton (0-1) 07:00 PM
Brashear (0-1) @ McDowell (1-0) 07:00 PM
Brownsville @ McGuffey (0-1) 07:00 PM
Burgettstown @ West Greene (0-1) 07:00 PM
Carmichaels (1-0) @ Charleroi 07:00 PM
Connellsville (0-1) @ Greensburg-Salem (0-1) 07:00 PM
Deer Lakes (0-1) @ Armstrong (1-0) 07:00 PM
East Allegheny (1-0) @ Serra Catholic (1-0) 07:00 PM
Ellwood City @ Union Area (1-0) 07:00 PM
Franklin Regional (1-0) @ Kiski Area (1-0) 07:00 PM
Frazier (0-1) @ Brentwood (0-1) 07:00 PM
Freeport (0-1) @ Knoch (0-1) 07:00 PM  Notes: Hall of Fame Induction
Greater Latrobe (1-0) @ Norwin (0-1) 07:00 PM
Hampton (1-0) @ Fox Chapel (0-1) 07:00 PM
Highlands (1-0) @ Valley (0-1) 07:00 PM
Hollidaysburg (0-1) @ Mifflin County (0-1) 07:00 PM
Imani Christian Academy @ Monessen (0-1) 07:00 PM
Indiana (0-1) @ Burrell (0-1) 07:00 PM
Keystone Oaks (1-0) @ South Park 07:00 PM
Ligonier Valley (1-0) @ Elizabeth-Forward (1-0) 07:00 PM
Mapletown (1-0) @ Northgate (1-0) 07:00 PM
Mars Area (0-1) @ Shaler Area (1-0) 07:00 PM
Mohawk Area (0-1) @ Cornell 07:00 PM
Montour (0-1) @ Moon Area (1-0) 07:00 PM  Notes: Senior Night
Mount Pleasant Area (1-0) @ Derry Area (0-1) 07:00 PM
Neshannock (1-0) @ South Side Area (1-0) 07:00 PM
North Allegheny (1-0) @ Pickerington Central (OH) 07:00 PM
North Catholic (1-0) @ Ambridge (0-1) 07:00 PM
Our Lady of the Sacred Heart (1-0) @ Riverside (7) 07:00 PM
Penn Hills @ Pittsburgh Central Catholic (0-1) 07:00 PM
Peters Township (1-0) @ Canon-McMillan (1-0) 07:00 PM
Plum (0-1) @ North Hills (1-0) 07:00 PM
Quaker Valley (0-1) @ New Castle (0-1) 07:00 PM
River Valley (1-0) @ West Shamokin (1-0) 07:00 PM
Seton-LaSalle (0-1) @ Greensburg Central Catholic (0-1) 07:00 PM
Shady Side Academy (1-0) @ Springdale (1-0) 07:00 PM
Southmoreland (1-0) @ Laurel Highlands (1-0) 07:00 PM
Steel Valley @ Clairton 07:00 PM
Sto-Rox (1-0) @ Jeannette (0-1) 07:00 PM
Thomas Jefferson @ Gateway (1-0) 07:00 PM
Washington (1-0) @ Jefferson-Morgan (0-1) 07:00 PM
Waynesburg Central (0-1) @ Bentworth 07:00 PM
West Allegheny @ Trinity (7) (0-1) 07:00 PM
West Mifflin (0-1) @ South Fayette (1-0) 07:00 PM
Williamsport (1-0) @ Altoona Area (1-0) 07:00 PM
Yough (0-1) @ Ringgold (0-1) 07:00 PM
Hempfield (7) (1-0) @ Penn-Trafford (1-0) 07:30 PM
New Brighton (1-0) @ Rochester 07:30 PM
Pine-Richland (0-1) @ Seneca Valley (0-1) 07:30 PM
South Allegheny (0-1) @ St. Clairsville (OH) 07:30 PM
Upper Saint Clair (1-0) @ Mount Lebanon (1-0) 07:30 PM
Western Beaver (0-1) @ Freedom (0-1) 07:30 PM
2021-09-04
Woodland Hills (1-0) @ McKeesport Area (1-0) 12:00 PM
Leechburg (1-0) @ Summit Academy (0-1) 12:30 PM
Laurel (1-0) @ Shenango (0-1) 07:00 PM

District 8

2021-09-02
Uniontown @ Perry Traditional Academy 07:00 PM
2021-09-03
Brashear (0-1) @ McDowell (1-0) 07:00 PM
Taylor Allderdice (0-1) @ Oak Glen (WV) 07:00 PM
USO (0-1) @ Sharon (1-0) 07:00 PM
2021-09-04
Madonna (WV) @ Carrick (0-1) 05:00 PM

District 9

2021-09-03
Bald Eagle Area (1-0) @ Clearfield Area (1-0) 07:00 PM
Brockway (1-0) @ Smethport Area (1-0) 07:00 PM
Brookville (1-0) @ DuBois Area (0-1) 07:00 PM
Bucktail (0-1) @ Cameron County (1-0) 07:00 PM
Coudersport (0-1) @ Elk County Catholic (1-0) 07:00 PM
Kane Area (1-0) @ Ridgway/Johnsonburg (1-0) 07:00 PM
Karns City (1-0) @ Punxsutawney 07:00 PM
Keystone (1-0) @ Port Allegany (1-0) 07:00 PM
Otto-Eldred (0-1) @ Redbank Valley (0-1) 07:00 PM
Saint Marys (0-1) @ Bradford Area (0-1) 07:00 PM
Sheffield Area (0-1) @ Union/AC Valley (0-1) 07:00 PM
2021-09-04
Mount Union Area (1-0) @ Curwensville Area (1-0) 07:00 PM

District 10

2021-09-02
Erie HS (0-1) @ Cathedral Prep (1-0) 07:00 PM  Notes: at Veterans Stadium
Oil City (0-1) @ Conneaut (0-1) 07:00 PM
2021-09-03
Brashear (0-1) @ McDowell (1-0) 07:00 PM
Cambridge Springs (0-1) @ Seneca (0-1) 07:00 PM
Corry Area (0-1) @ Titusville (0-1) 07:00 PM
Eisenhower (1-0) @ Union City Area (0-1) 07:00 PM
Fairview (1-0) @ Franklin (0-1) 07:00 PM
General McLane (1-0) @ Meadville (0-1) 07:00 PM
Grove City (1-0) @ Fort LeBoeuf 07:00 PM
Harbor Creek (1-0) @ Warren Area (1-0) 07:00 PM
Hickory (0-1) @ Girard (0-1) 07:00 PM
Kennedy Catholic (0-1) @ Reynolds (0-1) 07:00 PM
Lakeview (1-0) @ Greenville (0-1) 07:00 PM
Maplewood (1-0) @ Northwestern (1-0) 07:00 PM
Mercer Area (1-0) @ Farrell (1-0) 07:00 PM
North East (0-1) @ Conneaut (OH) (1-1) 07:00 PM
USO (0-1) @ Sharon (1-0) 07:00 PM
2021-09-04
Slippery Rock (1-0) @ Sharpsville (1-0) 07:00 PM

District 11

2021-09-02
Bangor (1-0) @ Pottstown Area (0-1) 07:00 PM
Northwestern Lehigh (1-0) @ Northern Lehigh (1-0) 07:00 PM
2021-09-03
Allentown Central Catholic (1-0) @ Bethlehem Liberty (1-0) 07:00 PM
Bethlehem Freedom (1-0) @ Emmaus (1-0) 07:00 PM
Blue Mountain (1-0) @ North Schuylkill (1-0) 07:00 PM
East Stroudsburg North (0-1) @ Pleasant Valley 07:00 PM
East Stroudsburg South (0-1) @ William Allen (0-1) 07:00 PM
Executive Education Academy Charter School (0-1) @ Schuylkill Haven (1-0) 07:00 PM
Louis E. Dieruff (0-1) @ Nazareth Area (1-0) 07:00 PM
Marian Catholic (0-1) @ Minersville Area (0-1) 07:00 PM
Nativity BVM (0-1) @ Kutztown (1-0) 07:00 PM
Northampton (1-0) @ Pocono Mountain West (0-1) 07:00 PM
Palmerton Area (1-0) @ Jim Thorpe Area (0-1) 07:00 PM
Parkland @ Easton Area (1-0) 07:00 PM
Salisbury (0-1) @ Saucon Valley (0-1) 07:00 PM
Southern Lehigh (0-1) @ Notre Dame GP (1-0) 07:00 PM
Stroudsburg (0-1) @ Pocono Mountain East (0-1) 07:00 PM
Tamaqua Area (0-1) @ Lehighton (0-1) 07:00 PM
Tri-Valley (1-0) @ Mahanoy Area (0-1) 07:00 PM
Williams Valley (1-0) @ Pine Grove Area (0-1) 07:00 PM
Wilson Area (1-0) @ Palisades (0-1) 07:00 PM
Wyomissing Area (1-0) @ Pottsville Area (1-0) 07:00 PM
2021-09-04
Catasauqua (1-0) @ Pen Argyl (0-1) 01:30 PM
Whitehall (1-0) @ Bethlehem Catholic (0-1) 03:00 PM

District 12

2021-09-02
Father Judge (1-0) @ Cardinal O’Hara 07:00 PM
Jules E. Mastbaum @ Benjamin Franklin 07:00 PM  Notes: at Simon Gratz Supersite
2021-09-03
Germantown Academy @ Simon Gratz (1-0) 12:00 PM  Notes: at Ocean City HS
Roman Catholic (0-1) @ Bonner-Prendie (1-0) 12:00 PM
Mastery North Charter (0-1) @ Capital Harlem Prep (NY) 03:00 PM
Conwell-Egan Catholic (1-0) @ Interboro (0-1) 05:00 PM
La Salle College HS (1-0) @ Malvern Prep 06:00 PM  Notes: at Ocean City HS
St. Mary’s Ryken (MD) @ St. Joseph’s Prep 06:30 PM  Notes: at Smalls Athletic Field, York PA
Belmont Charter School (1-0) @ Steelton-Highspire (1-0) 07:00 PM
Dematha Catholic (MD) @ Imhotep Charter School (1-0) 07:00 PM  Notes: at Delaware Military Academy
2021-09-04
Olney Charter (0-1) @ Chester (1-0) 11:00 AM
Pottsgrove @ Lansdale Catholic (0-1) 11:00 AM  Notes: at Ocean City NJ
Archbishop Ryan (0-1) @ Upper Moreland (1-0) 12:00 PM
Archbishop Wood (1-0) @ Neumann-Goretti (1-0) 12:00 PM  Notes: at South Philly Supersite
Rock Creek Christian Academy (MD) @ Archbishop Carroll (0-1) 12:00 PM
West Catholic @ Episcopal Academy 02:00 PM

Non-PIAA

2021-09-03
Abraham Lincoln @ William Penn Charter 11:00 AM
Germantown Academy @ Simon Gratz (1-0) 12:00 PM  Notes: at Ocean City HS
Martin Luther King @ Springside Chestnut Hill Academy 04:00 PM
Morrisville (0-1) @ George School 04:00 PM
La Salle College HS (1-0) @ Malvern Prep 06:00 PM  Notes: at Ocean City HS
Academy of the New Church @ Springfield-Montco (1-0) 07:00 PM
Haverford School @ Downingtown West (0-1) 07:00 PM
2021-09-04
Episcopal HS (Alexandria, VA) @ Hill School 01:00 PM
West Catholic @ Episcopal Academy 02:00 PM

Follow EasternPAFootball.com on Twitter @EPAFootball


Leave a Reply



David
The Funding Zone
Small Player - Big Player